0
Leitz 1010 Klasör Geniş Yeşil
Esselte Ekonomi 9940 Klasör Geniş Mavi 24'lü
Esselte Ekonomi 9940 Klasör Geniş Mavi
Esselte Ekonomi 9945 Mavi Dar Klasör
Esselte Ekonomi 9940 Klasör Geniş Siyah
Ekonomi Plastik Klasör Dar Mavi
Leitz 1010 Klasör Geniş Gri
Esselte Ekonomi 9940 KlasörGeniş Sarı
Leitz 1010 Klasör Geniş Beyaz
Esselte Ekonomi 9940 Klasör Geniş Beyaz
Leitz 1010 Klasör Geniş Kırmızı
Esselte Ekonomi 9945 Kırmızı Dar Klasör
Leitz 1010 Klasör Geniş Mavi
Tigra Ekonomi Plastik Klasör Geniş Mavi
Esselte 3040 Klasör Geniş Mavi
Leitz 1010 Klasör Geniş Sarı
Esselte Ekonomi 9945 Dar Klasör Siyah
Leitz 1015 Dar Mavi Klasör
Tigra Plastik Klasör Dar Kırmızı
Esselte Ekonomi 9945 Dar Beyaz Klasör
Ekonomi Plastik Klasör Geniş Beyaz
Leitz 1010 Klasör Geniş Turuncu
Ekonomi Plastik Klasör Geniş Siyah
Ekonomi Plastik Klasör Geniş Kırmızı
Esselte 6926 Plastik Halkalı Mavi Dosya
Esselte 3040 Klasör Geniş Kırmızı
Ekonomi Plastik Klasör Dar Siyah
Ekonomi Plastik Klasör Dar Sarı
Leitz 1015 Dar Beyaz Klasör
Leitz 1015 Dar Kırmızı Klasör
Leitz 1015 Sarı Dar Klasör
Ekonomi Plastik Klasör Dar Turuncu
Ekonomi Plastik Klasör Geniş Gri
Kraf 1035 Geniş Telgraf Klasörü Mavi
Esselte Ekonomi 9945 Sarı Dar Klasör
Tigra Ekonomi Plastik Klasör Geniş Yeşil
Leitz 1010 Klasör Geniş Siyah
Esselte 3040 Klasör Geniş Siyah
Leitz 1015 Dar Gri Klasör
Kraf Bilgisayar Klasörü 11X38 Siyah
Leitz 1015 Klasör Dar Turuncu
Ekonomi Plastik Klasör  Geniş 1025 Turuncu

Plastik Klasörler

İş hayatında arşivlemek en önemli hususlardan birisidir. Hemen her sektörde arşivlemeye ihtiyaç duyulur. Kimi zaman geçmiş ayların, yılların evraklarını, kimi zaman personel bilgi evraklarını ve daha onlarca farklı belgeyi, evrakı arşivlemek gerekir. Hatta öğrenciler için ders notlarını arşivlemek gibi gereksinimler de önemlidir. Bütün bunlar için en fazla tercih edilen ürün ise plastik klasör modelleri oluyor. Farklı renk ve ebattaki ürünler, arşivlemek istediğiniz evrakları, kağıtları, belgeleri daha düzenli hale getiriyor. Çalışma sırasında da arananın kısa sürede bulunmasına olanak vererek zaman kazandırıyor.

Elektronik ürünler her ne kadar yaygınlaşsa da belge ve dokümanların saklanma gereksinimi azalmıyor. Çünkü dijital alanda yok olma riski oldukça fazladır. Oysa doküman olarak saklandığı zaman kaybolma, zarar görme olasılıkları daha düşüktür. Bu yüzden de arşivlemede plastik klasör çeşitleri ilk seçeneklerden birisi oluyor. İster devlet arşivleri ister özel arşivler olsun bilgi ve belgeleri arşivlemek her zaman gereklidir. Bunları illaki depoya kaldırmak gerekmez. Çalışma esnasında da her zaman kolayca ulaşabileceğimiz, aradığımızı rahatlıkla bulabileceğimiz şekilde elimizin altında olmasının faydası vardır. Bu ürünler tam da bunu yapmakta, en pratik çözümleri sağlamaktadırlar.

Kaliteli ve Kullanışlı Klasör Çeşitleri

Plastik klasör modelleri, dayanıklı PP malzemeden üretilmektedir. Bu sayede içerisine yerleştirilecek evraklar her zaman güven altında olmakta, yıpranmadan, ezilmeden, yırtılmadan durabilmektedir. Üstelik iç aksamlarında evrakların, naylon dosyaların yerleştirilebileceği metal bölümler bulunmaktadır. Bunların kullanımı pratik olmakta, evraklarınızı, belgelerinizi dilediğiniz gibi yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Farkı sırt kalınlıkları ihtiyaca uygun çözümler sunmakta, ne kadar belge, evrak yerleştirecekseniz ona uygun kapasitede bir ürün seçebilme imkânınız olmaktadır.

En Uygun Klasör Fiyatları

Sayfamızda bulabileceğiniz klasör çeşitleri çok geniş bir alternatif sunuyor. Beyaz, gri, kırmızı, mavi, sarı, siyah, turuncu, yeşil gibi pek çok renkte ürünü bulabilir, dolaplarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Konularına, içeriklerine göre dosyalarınızı sınıflandırmak isterseniz farklı renk tercihleri kullanabilir ya da zevkinize en uygun rengi seçebilirsiniz. Sırt genişliği konusunda dar ya da geniş seçenekleri değerlendirebilir, ne kadar dosya arşivleyecekseniz ona göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Onlarca farklı markanın ürünleri sayfamızda olup hepsi ulusal bazda en çok tercih edilen markalardır. Bu sayede dosyalarınızı, evraklarınızı en güvenli biçimde arşivleyebilir, yıllarca hem kendisi yıpranmadan kalabilecek hem de içindekileri muhafaza edebilecek ürünlere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunduğumuz ürünlerimizle ofis, kırtasiye ihtiyaçlarınızı indirimli olarak temin edebilirsiniz.