Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Köpek Maması Markaları


  Evcil hayvan dostlarımızın sağlıklı ve konforlu bir hayat sürmeleri için gün içerisinde türüne ve yaşına uygun bir şekilde üretilmiş olan besinlerden tüketmeleri gerekmektedir. Uzmanlar, hayvanlarda kaliteli malzemelerden olan bir içeriğe sahip yüksek kalorili mama tüketiminin hastalık evresinden hızlı bir şekilde yeniden sağlığına kavuşma evresine geçişi belirgin bir şekilde hızlandırdığını kaydetmektedir. Uzun ve sağlıklı bir hayatın vazgeçilmez ürünlerinden olan proteinler, canlı yaşamının en temel ihtiyaçlarındandır.

  Kedi, köpek gibi evcil hayvanların gün içerisinde vücut kitlelerine ve yaşlarına uygun vitamin, protein ve liflerden oluşan besinler tüketmelidir. Hayvanseverlerin yaşamlarının en güzel parçalarından birisi evcil dostlarıdır. Ailelerinin bir üyesi olarak gördükleri hayvanları sahiplendikleri andan itibaren onların günlük bakımlarını da üzerlerine sorumluluk olarak gören hayvanseverlerin en temel kaygıları, dostlarının en iyi şekilde bakımlarını sağlamaktır. Hayvanlarımızın her anında yanında olmak isteriz. Onların günlük yeterli miktarda sağlıklı beslenmeleri için profesyonel gıda üreticilerinin ürettiği birçok hayvan maması arasından en kalitelisini almak isteriz.

  Evlerinizin mutluluk kaynağı haline gelen köpeklerinizin sağlıklı bir yaşam sürmeleri için birçok dünya standartlarındaki köpek maması markaları, hayvanlarınızın yaşına göre yavru köpek maması, kuru köpek maması ve yaş köpek maması üretmektedir. Firmalar, mama üretirken öncelikle kaliteli, lezzetli ve sağlıklı bir ucuz köpek maması üreterek hayvan sahiplerinin en büyük yardımcısı olmayı amaçlamaktadır. Aktüel Express ailesi olarak, evcil dostlarınızın doğru bir şekilde beslenmesi için gereken kalite standartlarına uygun birçok ürünün satışını yapmaktayız.

  Köpek Maması Fiyatları

  Köpeklerinizin tükettiği mamanın içeriği onların sağlığında büyük rol oynamaktadır. Birçok farklı aroma ve tatta üretilen hayvan mamalarının yeterli oranda besin içermesi de gerekmektedir. Hayvanlarınızın beslenmesi onların sağlığının korunmasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Köpek maması fiyatları, üretilen mamanın içeriğine göre değişmektedir. Sağlıklı ve kaliteli besinlerden üretilmiş, içeriğinde katkı maddesi ve kimyasal içerikli malzemeler olmayan mamalar dünyaca ünlü köpek maması markaları tarafından üretilmektedir.

  Hayvanlarınız beslenirken aldıkları tadı beğenmeyebilir. Onlar için aldığınız köpek mamasının fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bu sebeple köpek maması alırken köpeğinizin damak zevkine de hitap edebilecek bir mama almalısınız. Köpek maması 50 kg gibi büyük paketlerle satıldığında hayvan sahipleri daha uygun fiyatlarla uygun mamalara kolayca kavuşabilmektedir. Firmamız, birçok farklı ebattaki sağlıklı köpek mamaları ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Köpeklerinizin türüne, yaşına ve ebadına göre hazırlanmış, onların ihtiyacı olan kaloriyi gün içerisinde doğru miktarlarda almaları noktasında en yakın dostu olacak ve dünyaca kendini kanıtlamış olan köpek maması markaları tarafından üretilmiş olan birçok mamanın satışını uygun fiyatlarla yapmaktayız.

  Yavru Köpek Maması

  Yavru köpeklerin beslenmeleri sürecinde özel ilgiye ihtiyaçları vardır. Büyük köpeklere göre metabolizmaları daha zayıf olan yavru köpeklerin gelişimini en doğru şekilde etkileyecek yavru köpek maması üretmek için büyük paralar harcayarak ARGE çalışmaları yapan köpek maması markaları çeşitli içeriklerde ürünler üretmektedir. Yavru köpeklerin günlük tüketimlerinde kullandıkları mamaların içeriğinde yeterli miktarda karbonhidrat, yağ, protein, vitamin ve selüloz oranına sahip besinler olmalıdır.

  Köpeklerinizin, kısa zaman içerisinde mama yeme alışkanlığı edinebilmeleri için yedikleri mamanın lezzetli olması gerekmektedir. Küçük köpeklerin tükettikleri mamaların ebatları da onlar için belirlenmiş boyutlarda olmalıdır. Satın aldığınız mamaların hayvanlarınızın diş sağlığına da hitap edecek şekilde üretilmiş olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Firmamız olarak, evcil hayvanlarınınız sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri noktasında satışını yaptığımız sağlıklı, leziz ve uluslararası kalitede mamalarımızla sizlerin yanınızdayız.

  • Dil Kılavuzuna Ekle
    
   • Kelime listesi yok Türkçe → Türkçe...
     
   • Yeni bir kelime listesi oluştur...
  • Kopyala

   

   

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına
  ENJ02
  384,90 ₺ KDV Dahil 384,90 ₺ KDV Dahil
  PDG01
  21,90 ₺ KDV Dahil 21,90 ₺ KDV Dahil
  FRP12
  67,90 ₺ KDV Dahil 67,90 ₺ KDV Dahil

  Köpek Mamaları ve Bakım Ürünleri

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  'den: 21,00 ₺ 'ye: 385,00 ₺
  ₺21 ₺385