0
Mas 6439 Asetat Kalem S 4'lü Paket
Mas 6441 Asetat Kalem M 4'lü Paket
%17
Pensan 2270 Tükenmez Kalem 1.0 mm Mavi
Bic Round Stic Tükenmez Kalem Mavi 60'lı
Aihao 2000A Roller Kalem 0.5  mm Siyah
Tombow 0.7 mm 2B Klasik Kalem Ucu 12'li Paket
Edding 140 S Asetat CD Kalemi 0.3mm Mavi
Uni-Ball UM-153 Jel Kalem 1.0 mm Mavi
Bic Round Stic Tükenmez Kalem Siyah 60lı
Kraf 330 Fosforlu Kalem Sarı
Edding 360 XL Tahta Kalemi Siyah
%36
Hi-Text 660 Tükenmez Kalem Siyah Renk
Pensan 3003 Ofis Tipi Keçeli Kalem Mavi
Uni-Ball UMN-207 Jel Kalem 0.5 mm Mavi
Tombow 0.5mm 2B Klasik Kalem Ucu 12'li Paket
Kraf Silgili Asetat Kalemi M Uç Mavi
Edding E-260 Tahta Kalemi  Siyah
Kraf 304G Spiralli Tükenmez Kalem Mavi 0.7
Edding 360 XL Tahta Kalemi Mavi
Edding 140 S Asetat CD Kalemi 0.3 mm Siyah
Edding E-260 Tahta Kalemi  Mavi
Edding 360 XL Tahta Kalemi Kırmızı
Edding E-260 Tahta Kalemi  Kırmızı
Edding E-260 Tahta Kalemi  Yeşil
Uni-Ball UMN-307 Jel Kalem 0.7 mm Siyah
Faber Castell 1548 Fosforlu Kalem Sarı
Uni-Ball UB-157 Roller Kalem 0.7 mm Mavi
Schneider 270 Boya Markörü Beyaz
Rotring Jel Kalem 0.7 Mm
Edding 330 Markör Kalem Kesik Uçlu Siyah
Bic Velocity Versatil Kalem 0.7 mm

Yazı Gereçleri ve Kalemler

 Düşüncelerinizi hayata geçirmenin en zarif yolu, yazı gereçleri ve kalemler yardımıyla kelimeleri kâğıda dökmek olabilir! Aktüel Express’te yer alan yazı gereçleri ile söz konusu deneyimi özelleştirmeniz mümkün! Zarif tasarımlarıyla dikkat çeken fountain kalemler, içindeki mürekkep haznesi ve farklı uç tipleri ile popüler! Kişisel yazı stillerini keşfetmek istiyorsanız, yazı gereçleri tercihleriniz arasında yer alabilir. Özel tasarım yazı gereçleri ve kalemler, benzersiz bir performans sağlıyor. Renkli ve siyah mürekkep seçenekleriyle ilgi gören modeller, her zevke hitap ediyor. Hızlı kuruyan mürekkepleri sayesinde kâğıt üzerinde iz bırakmadan yazma keyfini tadabilirsiniz.  


Yazı Gereçleri Çeşitleri

Yazı gereçleri, günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan yazı gereçleri ve kalemler, çizim ve yazı işlerimizi kolaylaştırıyor ve ifade gücümüze katkıda bulunuyor. Aktüel Express web sitesinde yer alan kalem çeşitleri, her türlü yazı ihtiyacına uygun çözümler sunuyor. Öne çıkan kalemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Tükenmez Kalem 1.0 mm Mavi 50'li: Kaliteli mürekkebi ve dayanıklı ucuyla önce çıkan bu ürünler, uzun süreli kullanım için son derece etkili! Okul ve büro ortamlarında sıklıkla tercih edilen tükenmez kalem seçeneklerine Aktüel Express üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Eco Tahta Kalemi Yuvarlak Uç Siyah: Çevre dostu malzemelerin kullanımıyla üretilen eco tahta kalemler, ergonomik tasarımlarıyla öne çıkıyorlar. Yuvarlak uca sahip olan söz konusu ürün çeşidi, yazı deneyiminizi iyileştirmenize olanak tanıyor.

Asetat Kalem S 4'lü Paket: Şeffaf gövdesi ve ince ucuyla son derece popüler olan asetat kalemler, detaylı işlerde kullanım için etkili! İşaretlemeler yaparken asetat kalemden yararlanarak daha net bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Keçeli Kalem 6 lı Poşet: Canlı renkleri ve sağlam uç yapılarıyla dikkat çeken bu seçeneği not almak, çizim yapmak ya da renkli işaretlemeler gerçekleştirmek için satın alabilirsiniz.  

Jel Kalem 0.7 Mm Kırmızı: Akıcı mürekkebe ve ince uca sahip olan jel kalem, yazma keyfini en üst seviyeye taşıyor. Renkli yazılarınızı canlandırmak istiyorsanız yazı gereçleri ve kalemler arasında yer alan bu ürün tam size göre!  

Silgili Kurşun Kalem 12'li: Hata yapma lüksünü minimize eden silgili kurşun kalem ürünü, net ve düzgün yazılar oluşturmaya katkı sağlıyor. Dilerseniz bu ürünü yanında a4 fotokopi kağıdı farklı kırtasiye ürünlerine Aktüel Express’i ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Tükenmez Kalem 0.7 mm İğne Uçlu Mavi 10 Adet: İnce uca sahip bu ürünlerle detaylı yazılar yazmak artık daha kolay! Parlak renkleriyle dikkat çeken iğne uçlu tükenmez kalemler, uzun süre kullanılabiliyor.


Kalem Yazı ve Çizim Çeşitleri

Yoğun mürekkep akışı ve dayanıklı yapısıyla öne çıkan tükenmez kalem ürünleri, suya dayanıklı yapılarıyla yazı gereçleri ve kalemler kategorisinde oldukça popüler! Ofis ve okul ortamlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan bu yazı gereçleri, uzun ömürlü bir yazı deneyimini beraberinde getiriyor. Geleneksel tasarımıyla ön plana çıkan dolma kalemler, mürekkep kartuşları sayesinde tekrar doldurulabiliyor. Farklı uç seçenekleriyle kişisel tercihinize uygun bir modeli Aktüel Express web sitesinden seçebilirsiniz.

El yazısı ve çizim için çeşitli alternatiflere sunan bu modeller içinde jel kalemler de yer alıyor. Yuvarlak, konik, iğne ve fırça uçlar gibi birbirinden farklı uç yapılarına sahip olan karbon uçlu kalem ise, zorlu çizim tekniklerini destekliyor. Hobi amaçlı boya yapmak isterseniz özel tasarım olan ahşap boyama setlerini inceleyebilirsiniz. İçeriğinde farklı renklerde akrilik boya ve fırçalar barındıran setler, renklendirme ve boyama işlerinde büyük fayda sağlıyor. Aktüel Express'ten yazı gereçlerini indirimli fiyatlarla temin edebilir, kalem haricinde poşet dosya ve fotokopi kâğıdı gibi farklı ürünleri keşfedebilirsiniz.


Yazı Gereçleri Fiyatları

İhtiyaçlarınıza ve ekonominize en uygun yazı gereçleri ve kalemler arasından dilediğiniz seçimi Aktüel Express kalitesiyle yapabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı ürünlerle öne çıkan Aktüel Express, herkesin ihtiyacına cevap verebiliyor. Tükenmez kalemlerden dolma kalemlere, jel kalemlerden çizim gereçlerine kadar pek çok seçeneği uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Sepetinize ekleyeceğiniz ürünleri bütçenizi zorlamadan satın alabilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. İndirim kampanyalarını takip ederek, yazı gereçleri ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarla karşılık bulabilirsiniz.

Yazı gereçlerinin fiyat etiketleri, genellikle ürünün özelliklerine, marka ve kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Bir örnek verecek olursak; basit ve kullanımı kolay tükenmez kalemler, daha uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulabiliyor. Ancak dolma kalemler ya da özel tasarım çizim gereçleri biraz daha yüksek fiyat aralıklarında yer alabiliyor. Aktüel Express'in sunduğu kaliteli ve fonksiyonel yazı gereçlerine bütçenizi zorlamadan sahip olmak için web sitesini hemen ziyaret edin!  


Kalem Fiyatları

Kalem türlerinin özellikleri ve hangi markalar tarafından üretildiği gibi önemli detaylar genellikle fiyat farklılıklarına neden olabiliyor. Aktüel Express bünyesinde yazı gereçleri ve kalemler, uygun fiyatlarla müşterilerine sunuluyor ve herkesin ihtiyaçlarına çözüm getiriliyor. Basit ve günlük kullanıma yönelik pratik tükenmez kalemler ekonomik fiyatlarla satın alınabiliyor. Özel tasarım dolma kalemler ya da lüks markalara ait kalemler ise biraz daha yüksek fiyat aralıklarında kategorize edilebiliyor. Aktüel Express'in sahip olduğu bütçe dostu yazı gereçleri seçenekleri sayesinde yüksek fiyatlar ödemek zorunda olmadan tasarruflu alışveriş deneyimi edinebilirsiniz.

Kullanılan malzemenin kalitesi, üretimi gerçekleştiren markanın prestiji, tasarım özellikleri ve ekstra fonksiyonlar kalem fiyatları belirleme noktasında son derece mühim! Kullanıcıların, ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olan kalemleri tercih ederken bu gibi faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Aktüel Express'ten yapacağınız alışverişlerde hem kaliteli ürünlerden yararlanmak hem de uygun fiyatlarla alışveriş yapmak mümkün! Web sitesini şimdi ziyaret edin, yazı gereçleri arasından dilediğiniz ürünü satın alın!


Yazı Gereçleri ve Kalemler Aktüel Express'te!

Aktüel Express bünyesinde keşfedebileceğiniz yazı gereçleri ve kalemler arasında birbirinden pratik seçenekler mevcut! Örneğin; tükenmez kalemler, dayanıklı yapıları ve yoğun mürekkep akışıyla dikkat çekiyor. Ofis ve okul ortamlarında sıklıkla tercih edilen bu kalem çeşitleri, uzun süreli kullanımlarda etkili oluyor. Geleneksel tasarımları ve şık görünümleriyle büyük ilgi gören dolma kalemler, mürekkep kartuşları sayesinde tekrar doldurulabiliyor ve kullanıcılarına uzun vadeli bir çözüm vadediyor.

Jel kalemler, yumuşak ve akıcı mürekkep akışıyla yazma deneyimini üst seviyeye ulaştırıyor. Keçeli kalemler de canlı renkleri ve hızlı kuruyan özellikleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Çizim gereçleri arasında, farklı uç yapılarına sahip kalemler yer alıyor. Teknik çizimler için tercih edilen karbon uçlu kalemler ve kaligrafik yazılar için kullanılan fırça uçlu kalemler, ilgili kategoride büyük ilgi görüyor. Avantajlı fiyatlara sahip olan Aktüel Express aracılığıyla ihtiyacınıza uygun olan yazı gereçlerini kolayca temin edebilirsiniz. Kaliteli ürünlerden yararlanırken aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Aktüel Express, yazı gereçlerinde kalite ve uygun fiyat arayanların yanında! Web sitesini hemen ziyaret edin, ihtiyacınız olan kırtasiye ürünlerine kaliteli bir alışveriş deneyimiyle sahip olun!