0
Kale Asma Kilit Döküm 10-120 20 mm
Asma Kilit 38 mm
21,25 TL
Kısa Metal Merdiven 3 + 1 Basamak
Plato 170 Elektronikçi Tipi Mini Yan Keski

Nalburiye ve Hırdavat

İhtiyacınız olan tüm ürünleri Aktüel Express internet sitesi üzerinde kolay bir şekilde ve uygun fiyatlarla satın alabilirisiniz. İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler kısa bir süre içerisinde adreslerinize teslim edilecektir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensiplerinin en üstünde tutan firmamızın sizin takdirini kazanmak için yaptıkları sadece bunlarla da sınırlı değil. Aktüel Express olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler ile buluşturmayı kendimize görev olarak görmekte ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Hırdavat Ürünleri Satın Almak İçin Doğru Adres: Aktüel Express

Noksanları gidermek, eksik ve bozuklukları düzeltmek “tamirat” olarak adlandırılmaktadır. Zaman içerisinde işlevini kaybetmiş, yıpranmış, bozulmuş ürünler tamirat sonrasında eski işlevselliğini yeniden kazanır. Tamirat işlerini gerçekleştirenler ise “tamiratçı” olarak adlandırılır. Tamiratçıların tamir işlerinde kullandığı araç gereçlerin tümü ise hırdavattır. Sadece hırdavat ürünleri satılan yerler “hırdavatçı” olarak, ürünleri satan kişiler ise “nalbur” olarak adlandırılır. Hırdavat ürünleri kategorisi içerisinde değerlendirilecek pek çok ürün mevcuttur. Tüm bu ürünlerin kaliteli olması, yapan tamircinin de işini iyi yapması ile birlikte tamirin olumlu sonuç vermesini sağlayacak ve ürün uzun bir kullanım ömrüne sahip olacaktır. Bir ürünün uzun kullanım ömrüne sahip oluşu maddi açıdan oldukça önemlidir.Para ile satın alınamayan nadir şeylerden biri olan zamana çok büyük bir önem verdiğinizi biliyoruz ve satın almak için sipariş oluşturduğunuz ürünleri teslim almak için sabırsızlandığınızı da. Bunun için firma olarak ürün stoklarımızı her zaman yeniliyoruz ve sizlere siparişlerinizi en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz.

Hırdavat Ürünleri Nelerdir?

Hırdavat ürünleri denildiğinde akla pek çok ürün gelmektedir. Bu ürünlerden bazıları; endüstriyel bantlar, yapıştırıcı malzemeler, eldiven çeşitleri, elektrik malzemeleri, zımpara çeşitleri, boya malzemeleri, kesici ve delici aletler, cıvata, vida, somun, inşaat malzemeleri, tel, zımpara malzemeleri, çiviler ve kilit ürünleridir. Tamiratınızda kaliteli ürünler kullanmanız ve geniş ürün çeşitliliğimiz arasında istek ve ihtiyaçlarınızı tek bir yerden satın almanız için Aktüel Express internet sitemize sizleri de bekliyoruz.