0
Malatya Pazarı Çiçek Ihlamur 500 Gr
Doğuş Bitki Çayı Yeşil Çay Sade 20'li
Doğuş Bitki Çayı Nane Limon 20'li
Doğuş Meyve Çayı Kuşburnu 20'li
Doğuş Bitki Çayı Rezene 20'li
Doğuş Bitki Çayı Ihlamur 20'li
Doğuş Bitki Çayı Adaçayı 20'li
Doğuş Meyve Çayı Elma 20'li
Doğuş Meyve Çayı Böğürtlenli 20'li
Doğuş Bitki Çayı Papatya 20'li
Doğadan Yeşil Çay Yaseminli 20'li
Doğadan Meyve Çayı Böğürtlen 20‘li
Doğadan Meyve Çayı Elma 20‘li
Doğadan Yeşil Çay Limonlu 20'li
Doğuş Form Bitki Çayı Kayısı 20'li
Lipton Limonlu Yeşil Çay 20'li
Doğuş Yeşil Çay Tarçın Karanfil 20'li
Doğuş Bitki Çayı Mistik Chai 20'li
Doğuş Bitki Çayı Ekinezya 20'li
Doğadan 9 Otlu Bitki Çayı 20''li
Doğadan Bardak Poşet Beyaz Çay Sade 18li
Doğuş Form Karışık Bitki Çayı 20'li

Bitki ve Form Çayları

Ülkemizde pek çok kişi tarafından sıklıkla tüketilmekte olan bitki ve form çayları poşet formunda oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. İşyeri ve ofis gibi kalabalık ortamlar, bu içeceklerin en hızlı tüketildiği yerler arasında gelmektedir. Ürünleri oldukça popüler bir hale sokan ve rağbet görmesini sağlayan bazı özellikler;

* Pratik ve hızlı bir kullanım sağlaması

* Farklı çeşitlerinin bulunması

* Ekonomik olması

* Zamandan tasarruf sağlaması

Herkesin zevkine hitap edecek çeşitte ürünler, uygun fiyat anlayışı ve hızlı kargo imkânı ile Aktüel Express ailesinde sizleri bekliyor. Sipariş vermek istediğiniz tüm ürünlere internet sitemizden ulaşarak sepetinize ekleyebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Bitki ve Form Çayları Çeşitleri

Bitki ve form çayları yıllar içinde ciddi bir değişime uğramış ve sunulan çeşitlerde gözle görülür oranda bir artış yaşanmıştır. Herkesin severek tükettiği adaçayı, ıhlamur ve papatya gibi çeşitler farklı markaların sunduğu avantajlı paketleriyle internet sitemizde sizleri bekliyor. Klasik çeşitler yerine daha yoğun aromalı ürünler de sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı markaların onlarca çeşidine ev sahipliği yapan Aktüel Express, her zaman farklı opsiyonlar sunmayı amaçlamaktadır. İhtiyaç ve isteklerinize uygun onlarca farklı ürünü, detaylı açıklamaları ile birlikte sitemizden inceleyerek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aradığınız tüm ürünler ve daha fazlası Aktüel Express adresinde.

Bitki ve Form Çayları Ne Zaman Tüketilmeli?

Herkesin bildiği üzere, her bitki çeşitli amaçlar için oldukça faydalı bir kullanım sağlayabilmektedir. Bu durum dengeli ve düzenli tüketildiği takdirde bitki ve form çayları için de gereklidir. Peki, günün hangi saati hangi ürünleri tüketmek daha sağlıklıdır? Sabahın erken saatlerinde tüketilen klasik siyah çay, güne daha zinde başlamaya yardımcı oluyor. Akabinde öğle saatlerinde tüketilen yeşil çay ise rahatlatıcı ve dinlendirici bir etki sağlıyor. 

Günün yorgunluğunu almak, dikkati tek bir noktaya toplamak ya da stresi azaltmak için siz de bitki ve form çayları tüketmeyi alışkanlık haline getirebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek pek çok markaya ev sahipliği yapan Aktüel Express’i güvenle tercih edebilirsiniz.