0

Klozet Koku Giderici Çeşitleri ve Fiyatları

Tuvaletler ve banyolarda bulunan mikropların kontrol altında tutulması, kullanıcıların sağlığını önemli ölçüde koruyor. Dolayısıyla tuvaletlerin temizliği ve istenmeyen kokuların giderilmesi son derece mühim! Aktüel Express bünyesinde, çeşitli klozet koku giderici ürünleri geniş bir yelpazede keşfedebilir, koku tercihlerinize göre uygun seçenekleri satın alabilirsiniz. Antibakteriyel özelliklere sahip olan söz konusu ürünler, kötü kokuları giderir ve aynı zamanda ferah bir ortam oluşturur.  


Klozet Koku Giderici Nedir?

Koku gidericiler, tuvaletlerdeki rahatsız edici kokuları en etkili şekilde gidermek amacıyla tasarlanmış ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Antibakteriyel özelliklere sahip olan klozet koku giderici ürünler, kötü kokuları yok eder ve mikropları etkisiz hale getirir. Bu sayede temiz bir ortam elde etmek mümkün olur. 

Aktüel Express web sitesinde klozet için koku giderici ürünlere ulaşmak çok kolay! Söz konusu ürünleri geniş bir yelpazede sunan marka, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ferahlatıcı bir çözüm vadeder.  


Klozet Koku Giderici Çeşitleri

Mutfak, banyo ve tuvaletlerde kullanılmak üzere tasarlanan koku gidericiler, farklı çeşitlerde karşımıza çıkıyor ve her bir ürün, kendine özgü avantajlar sunuyor. Jel, naftalin, sprey ve klozet bloğu gibi çeşitler arasında dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Naftalin tabletler keskin kokularıyla öne çıkıyor. Asılabilir wc koku giderici askılı ürünler ise çoğunlukla lastik tabletler banyo ve tuvaletlerde tercih edilir. 

Jel formundaki koku gidericiler ise yüzeylerde kalıntı bırakmaz ve maksimum hijyen sağlar. Banyolarda sıklıkla kullanılan askılı tuvalet koku giderici çeşitler,, yaklaşık 30 gün boyunca kesintisiz etki vadeder ve suda çözünen yapılarıyla lekeyi önler.

Dörtlü ve beşli bloklar halinde tasarlanan klozet koku giderici, etkileyici parfüm kokularıyla tuvalete ferahlık getiriyor. Temizleyici toplar, güçlü köpük ve kireç önleyici etkileriyle hijyenik bir ortam sağlıyor. Beşli bloklar ise yoğun köpük ve leke çıkarıcı özellikleriyle öne çıkıyor. Aktüel Express’i ziyaret ederek çam, yasemin, menekşe, okyanus ferahlığı gibi zengin kokularla donatılmış koku giderici ürünler içinden sizin için uygun olanı satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde yer alan çöp torbası, oda kokusu, kâğıt havlu ve çok daha fazla temizlik ürününe de göz atabilirsiniz.


Klozet Koku Giderici Ne İşe Yarar?

Kötü koku ve bakteri oluşumunu önlemek amacıyla tercih edilen klozet koku giderici ürünler, ev ve işyerlerine etkili bir çözüm getiriyor. Tuvaletlerin temiz kalmasına yardımcı olan her bir ürün, ferah bir ortamın oluşmasına da katkı sağlıyor. Ferahlık hissi veren koku giderici ürünlerin öne çıkan avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Blok çeşitleriyle leke çıkarıcı etki gösteren klozet koku giderici ürünler, klozetlerde parlak beyaz bir görünüm oluşturuyor.

 • Pisuvar tabletlerinin düzenli kullanımı, kireç oluşumunu önlüyor.

 • Antibakteriyel özelliklere sahip olan oda kokusu ve klozet koku giderici gibi ürünler, bakteri oluşumuna karşı başarılı bir şekilde mücadele ediyor.

 • Hijyen etkisi sayesinde gözle görülmeyen bakteri ve mikroplardan kurtulmak mümkün olabiliyor.

 •  Katı tuvalet bloklarının su ile temas etmesinden kaynaklı oluşan köpükler, ev temizliğine olumlu katkı sağlıyor.


Klozet Koku Giderici Nasıl Takılır?

Satın aldığınız ürünün klozet koku giderici aparat kısmı, suyun akış yönüne doğru klozetin kenarına takılıyor. Söz konusu aparatın, sifondan çıkan suya denk gelecek şekilde yerleştirilmesi oldukça önemli! Çünkü aparatlar suyun geldiği yöne doğru yerleştirildikleri için her sifon çekildiğinde su, koku gidericiye temas ederek hoş bir koku yayılmasını mümkün kılıyor. Kullanımı son derece kolay olan klozet koku giderici ürünü pek çok kullanıcı güvenle tercih ediyor. Aktüel Express’te yer alan ve farklı koku türlerine sahip olan ürünler arasından dilediğiniz kokuyu tercih edebilir, evinizin hoş bir hava katabilirsiniz.  


Klozet Koku Giderici Fiyatları

Koku gidericiler, fiyat etiketlerinde satışa sunulabiliyor. Ürünlerin içerikleri, çeşitleri, markaları, ağırlıkları ve kaliteleri, klozet koku giderici fiyatları belirleme noktasında aktif rol oynuyor. Lavabo ve tuvalet alanları için kullanılan koku gidericiler arasında naftalin, en ekonomik seçenekler arasında yer alıyor. Parfümlü katı tuvalet blokları fiyatları ise daha yüksek fiyatlarda satılabiliyor. Askılı klozet koku giderici ürünler, genellikle tekli ya da blok şeklinde sunuluyor ve setli blok, kiloluk naftalin gibi seçenekleriyle ekonomik açıdan tasarruf etmeyi sağlıyor. Manolya, yasemin, yeşil elma, çam gibi farklı aromalara sahip koku giderici ürünler arasından bütçenize en uygun olanı keşfetmek için Aktüel Express’i ziyaret etmeyi unutmayın!


Tuvalet Koku Giderici Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kötü kokuların yarattığı rahatsız edici etkileri önlemek için tercih edilebilecek koku giderici ürünler, doğru bir şekilde seçildiği takdirde temizlik açısından büyük fayda sağlıyor. Tuvalet koku giderici ürünleri satın alacağınız zaman aşağıdaki maddeleri mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekiyor. 

 • Genellikle klozet koku giderici ürünler tekli ya da çoklu paketler halinde satışa sunuluyor. Deneme amaçlı kullanmak isterseniz, tekli paketleri tercih edebilir ve ürünün etkisini deneyimleyebilirsiniz.

 • Satın alma işleminden önce tuvalet koku giderici ürünün kullanım süresini göz önünde bulundurmalısınız. Uzun süreli etki sağlayan ürünler, sık değişim gerektirmiyor ve fiyat açısından avantaj sağlıyor.

 • Koku için hızlı bir çözüm arıyorsanız, sprey koku gidericileri tercih edebilirsiniz. Duvara asılarak kullanılan tabletler ya da katı tuvalet blokları da hoş olmayan kokuları gidermeye yardımcı olabilir.

 • Alaturka ve alafranga gibi farklı tuvalet tiplerini göz önünde bulundurup seçiminizi o şekilde yapmalısınız. 

 • Katı tuvalet blokları, klozetlerde genellikle güçlü bir performans sunuyor. Çeşitli aromalara sahip olan temizleyici bloklar da klozetler için tercih edilebiliyor. Eğer parfüm etkisi arıyorsanız dörtlü veya beşli temizleyici bloklar etkili olabilir.

 •  Satın alacağınız ürünün hijyen sağlama kapasitesine mutlaka bakmalısınız. Örneğin, 50 gramlık beşli tuvalet blokları, 300 sifona kadar maksimum düzeyde hijyen sağlayabiliyor.


Tuvalet Koku Giderici Nerede Satılır?

Koku giderici ürünleri farklı türlerde online alışveriş platformlarında ya da güvenilir marketler zincirine dahil olan her yerde bulabilirsiniz. Aktüel Express platformunda da söz konusu ürünlerin çeşitli renk ve kokuları mevcut! Hem klozet hem de alaturka tuvaletler için etkili olan tuvalet koku giderici ürünleri satın alarak tuvaletinizin havasını değiştirebilir ve pis kokuları yok edebilirsiniz. Koku önleyici her ürün, tuvaletin daha temiz ve ferah bir ortama dönüşmesine yardımcı olabilir, kalabalık ortamlardaki tuvaletler için büyük bir fayda sağlayabilir. Aktüel Express’te ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli klozet koku giderici seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca çöp torbası ve kağıt havlu gibi farklı temizlik ürünlerine de ulaşabilirsiniz.


Klozet Koku Giderici Çeşitleri Aktüel Express'te!

Ev temizliğinde önemli yere edinen klozet koku giderici ürünler, çeşitliliğiyle pek çok kullanıcının tercihi oluyor. Antibakteriyel özelliklere sahip olan bu temizlik ürünü, bakterilerden kaynaklanan kötü kokuları hızlı ve etkili bir şekilde gideriyor. Tablet, sprey ve naftalin gibi çeşitleriyle öne çıkan koku gidericilerin askılı modelleri de sıklıkla satın alınıyor. Aktüel Express'te, jel, sprey, naftalin, klozet bloğu gibi en iyi klozet koku giderici çeşitleri arasından beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Hoş kokularla dolu bir atmosfer edinmek için Aktüel Express'in temizlik ürün kategorisini hemen keşfedin!