Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama
  Yaşam alanlarımızı paylaştığımız küçük canlılar; beslenme, barınma, sağlık gibi konularda kendileri için özel olarak geliştirilen ürünlere ihtiyaç duyarlar. Kedi, köpek ve kuş gibi kapalı ortamlarda beslenmesi mümkün olan tüm canlıların gelişimlerini doğru biçimde destekleyen özel içerikli mamalara ihtiyaçları vardır. Evcil hayvan ürünleri bu noktada oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Aktüel Express olarak küçük canlı dostlarımız için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler internet sayfamızda sizleri bekliyor. Kedi ya da köpeklerin yaşına özel olarak üretilen, gelişimlerine destek olan ve sağlıklı bir süreç sunan bu ürünler en uygun fiyat anlayışıyla internet sitemizde sizleri bekliyor.

  Kaliteli Evcil Hayvan Ürünleri

  Konu evcil hayvan ürünleri olduğunda kaliteli seçimler yapmak gerekir. Satın alınacak ürünler hangi kategoriden olursa olsun, canlıların yaş ve özellikleri ile uyum sağlamalıdır. Doğru ve düzenli kullanılan bu ürünler, küçük dostlarımızda oluşabilecek pek çok sorunu engellemektedir. Siz de satın almak istediğiniz ürünlerin detaylı özelliklerini inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Başta Proplan, Enjoy ve Gourmet Gold gibi markaların farklı ürünlerini sunan firmamız, geniş bir yelpazede hizmet sunmayı hedeflemektedir. Her marka, belli konular üzerine yoğunlaşarak ürünler geliştirmektedir. Böylece küçük dostlarımızın ihtiyaç duyduğu birçok şey bu ürünler tarafından karşılanır. Sizler de küçük dostlarınızın cinsi ve yaşı gibi kriterlere uygun ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Avantajlı Evcil Hayvan Ürünleri

  Evcil hayvan ürünleri özel içerikler bulunmasından dolayı, maliyetleri de bununla orantılı olarak farklılık göstermektedir. Sektörde bu doğrultuda sunulan evcil hayvan ürünleri yüksek maliyetli pek çok ürün içermektedir. Bu ürünlerde kuzu eti, çeşitli protein ve mineraller, biftek ve balık gibi içerikler yer almaktadır. Her ürün farklı bir alana özel geliştirildiğinden dolayı, fiyatlarında farklılık görülebilir. Sizler de küçük dostlarımız için özel olarak geliştirilen bu ürünleri uygun fiyatlara ve hızlı kargo imkânıyla hemen satın alabilirsiniz. Sektörde 35 yıllık tecrübesiyle geniş bir ürün yelpazesi sunan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdüren Aktüel Express ailesi olarak hizmet kalitemizi artırarak sürdürmeye devam ediyoruz. Satın almak istediğiniz ürünlere hemen göz atabilirsiniz.
  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Somonlu 10 kg

  PUR08
  566,40 ₺ KDV Dahil 566,40 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Original Kitten Yavru Kedi Maması Tavuklu 3 kg

  PUR10
  196,89 ₺ KDV Dahil 196,89 ₺ KDV Dahil

  Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg

  ENJ01
  165,20 ₺ KDV Dahil 165,20 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış (+7 Yaş) Yaşlı Kedi Maması Hindi Etli 3 kg

  PUR06
  198,89 ₺ KDV Dahil 198,89 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Hindi Etli 3 kg

  PUR09
  187,90 ₺ KDV Dahil 187,90 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Somonlu 3 kg

  PUR07
  194,89 ₺ KDV Dahil 194,89 ₺ KDV Dahil

  Enjoy Yetişkin Köpek Maması 15 Kg Kuzu Etli Pirinçli

  ENJ02
  134,79 ₺ KDV Dahil 134,79 ₺ KDV Dahil

  Proline Soslu Biftekli 415 gr Yetişkin Kedi Maması Konservesi

  PRN02
  5,98 ₺ KDV Dahil 5,98 ₺ KDV Dahil

  Evcil Hayvan Ürünleri

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  'den: 5,00 ₺ 'ye: 567,00 ₺
  ₺5 ₺567