Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Hesap Makinesi


  Sayılar günlük hayatın içinde önemli bir yere sahip. Özellikle bir şeyler alıp verirken ya da bir hesap yapılacağı zaman sayılarla işlem yapılmaktadır. Sayılarla yapılan işlemlerde doğru sonucu kısa sürede elde etmek için makineler kullanılır. Bu makineler özel olarak geliştirilmiştir. İlk zamanlar sadece 4 işlem yapabilen makineler zamanla daha kapsamlı işlem yapmaya başlamıştır. Hesap makinesi, hesap makineleri sayesinde artık hemen hemen tüm iş yerlerinde, ofislerde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde daha kolay işlem yapılmaktadır.

  Hesap Makineleri Ne İçin Kullanılır?

  Hesap makinesi, sayılarla işlem yapmak amacıyla kullanılır. Makineler öncelikle 4 işlem için kullanılmaktaydı. Belirli bir işlem kapasitesi bulunan makineler zamanla geliştirildi ve günümüzdeki donanım makinelerine kazandırıldı. Hesap yapmak için kullanılan makineler sayıların olduğu, sayıların kullanıldığı her alanda kullanılmakta. Evde, ofiste, markette, okulda, mağazada… Makinelerle sadece toplama çıkarma yapılarak para hesabı yapılmamaktadır. Makinelerle artık çeşitli matematik işlemleri de yapılmaktadır. Bu sayede özel olarak geliştirilen makineler okullarda yani eğitim sektöründe de tercih edilmektedir. Makinelerin özellikleri aynı değildir. Farklı özelliklerde, farklı işlem kapasitesine sahip makineler bulunmaktadır. Aynı zamanda makineler çeşitli boyutlarda tasarlanır. Bu sayede kullanım alanına uygun makineye ulaşmak daha kolay olmaktadır. Masaüstünde kullanım için tasarlanan makinelerle birlikte cepte taşımak için kullanılan makineler de bulunmaktadır.

  Hesap Makinesi Nereden Satın Alınmalı?

  Hesap makineleri çeşitli yollarda temin edilebilir. Fakat makine seçimi yaparken dikkat etmek gerekmektedir. Her makine aynı işlevi görmez. Bu nedenle makine seçimi mutlaka doğru yapılmalıdır. Makine seçimini doğru yapmak için doğru satıcıyla iletişime geçmek önemlidir. Aktüel Express olarak online mağazamızda makine satışı yapmaktayız. Peki, neden makine alışverişinizi sitemizden yapmalısınız?

  • Farklı özelliklerde makineler bulunmaktadır.

  • Makineler orijinaldir.

  • Makinelerle kolay işlem yapabilir, doğru sonuç alabilirsiniz.

  • Makineler uygun ve doğru fiyatlarla müşteriye sunulur.

  • Hızlı kargo ile adresinize teslim edilir.

  • Güvenilir, kaliteli ve doğru alışveriş garantisi verilmektedir.

  Aktüel Express ile makine alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Online alışveriş sitesi üzerinde çeşitli ürünler bulunmaktadır. Her ürün farklı özelliklerde ve farklı tasarımlardadır. Genel olarak baktığınız zaman ürünler birbirine benzer fakat aynı değildir. Özel olarak üretilen makineler orijinaldir. Makineleri istediğiniz alanda kullanabilir, kolaylıkla işlem yapabilir ve doğru sonuç elde edebilirsiniz. Makineler kaliteli olmasıyla birlikte uzun kullanım ömrüne de sahiptir. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok işlemi makinelerle yapabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Sitede kolaylıkla sipariş oluşturabilir, istediğiniz makineye uygun ve doğru fiyatla sahip olabilirsiniz. Siparişler özel olarak paketlenir. Orijinal kutusunda sipariş adresine teslim edilen makinelerle ilgili bir aksilik olduğunda Aktüel Express doğrudan ilgilenmektedir. Güvenilir, kaliteli ve doğru alışveriş için Aktüel Express 7/24 tercih edilebilir. İşlemlerinizi güvenle yaparak doğru sonuçlar elde etmek için sizler de tercihinizi Aktüel Express ile yapabilirsiniz.

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala

  Casio AX-12B Masaüstü Hesap Makinesi 12 Hane

  CA041
  158,90 ₺ KDV Dahil 158,90 ₺ KDV Dahil

  Casio DJ-120D Masaüstü Hesap Makinesi 12 Hane

  CA058
  264,90 ₺ KDV Dahil 264,90 ₺ KDV Dahil

  Casio DX-120B Masa Tipi Hesap Makinesi 12 Hane

  CA186
  164,24 ₺ KDV Dahil 164,24 ₺ KDV Dahil

  Casio GX-12B Masaüstü Hesap Makinesi 12 Hane

  CA162
  214,50 ₺ KDV Dahil 214,50 ₺ KDV Dahil

  Casio HL-122TV Cep Tipi Hesap Makinesi 12 Hane

  CA036
  99,90 ₺ KDV Dahil 99,90 ₺ KDV Dahil

  Casio MX-12B Masaüstü Hesap Makinesi 12 Hane

  CA039
  91,19 ₺ KDV Dahil 91,19 ₺ KDV Dahil

  Casio SL-220TE Cep Tipi Hesap Makinesi 12 Hane

  CA034
  154,90 ₺ KDV Dahil 154,90 ₺ KDV Dahil

  Casio SL-787TV Cep Tipi Hesap Makinesi 8 Hane

  CA006
  39,90 ₺ KDV Dahil 39,90 ₺ KDV Dahil

  Hesap Makineleri

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  'den: 39,00 ₺ 'ye: 439,00 ₺
  ₺39 ₺439