0

Gıda ve Mutfak

Bal Küpü Küp Şeker 1 Kg 4 Paket
Kent Miss Bonbon Sütlü Şeker 1 Kg
Haribo Minis Jelibon 100 x 10 Gr
Kent Assortment Karışık Şeker 375 Gr
Bal Küpü Toz Şeker 5 kg
Eti Topkek Meyveli 40 gr 24'lü Koli
Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 1000 gr
Sıcak Tava Payna Cevizli Baklava 32 Gr
Sıcak Tava Payna Fıstıklı Baklava 32 Gr
Eti Popkek Limonlu Kek 60gr 24lü Paket
Çaykur Filiz Çayı Dökme 1000 gr
Bal Küpü Küp Şeker 1 kg
Duru Bakliyat Kırmızı Mercimek 1 kg
Çaykur EDT Kamelya Çayı Dökme 1000 gr
Nestle Sıcak Çikolata 18,5gr 24lü Paket
Oreo Bisküvi 220Gr 12'li
Paşabahçe 54201 Çay Tabağı 6lı
Arı Grisini 100 Gr Kepekli
Irmak Toz Şeker 3 Kg
Snickers Çikolata 50 Gr
Tat Mısır Konserve 220 Gr
Lee Kum Kee Soya Sos 500 Ml
Tariş Tarpaz Cam Kavanoz Tahin 480Gr
Duru Lival Maş Fasulyesi 250Gr
Huhtamaki Standart Karton Bardak 9 Oz
Sword Lüx Plastik Kaşık 100'lü Şeffaf
Irmak Toz Esmer Şeker 500Gr
Arı Grisini 100Gr Sade 12'li Paket
Lav Zen Cam Çay Tabağı 6 lı
Karali Hediyelik Çay 1 Kg
Dardanel Ton Balığı 160 Gr x 24'lü
Fora Dilimli Zeytin 160Gr
Eti Hoşbeş 40 Gr Kakaolu Gofret 18520
Bağdat Tane Karabiber 1Kg
Parex Pişirme Kağıdı 8 Mt
Huhtamaki Karton BardakTutacağı 9 Oz

Gıda ve Mutfak

Yüzlerce farklı markanın on binlerce ürününü içerisinde barındıran mutfak ve gıda sektörü, özellikle züccaciye ve süpermarket ürünlerini yoğun olarak içerisinde barındırmaktadır. Günlük mutfak malzemelerinde çeşitli diyet ürünlerine kadarı sayısız ürünle hizmet veren bu alanda, oldukça geniş içeriklere ulaşabilmeniz söz konusudur. Türk kahvesi, filtre kahve, çekirdek kahve, krema kahve, toz şeker, küp şeker, tatlandırıcı, bisküvi, kek, kraker, şekerleme, gofret, çikolata, unlu mamuller, çeşitli soslar, konserve ürünler, bakliyat ürünleri, makarnalar ve daha sayısız çeşitte gıda ürününü birinci sınıf kalitede edinebileceğiniz bu kategoride her mutfağa ve her aileye uygun farklı ürünler yer almaktadır.

Oldukça Zengin ve Geniş Kapsamlı Mutfak ve Gıda Malzemeleri

Uzun yıllardır insanlık için büyük önem arz eden gıda ürünleri, insanların temel besin kaynağıdır. Günümüzde de mutfak alışverişlerimiz içerisinde oldukça geniş yer tutan mutfak ve gıda ürünleri, yıl içerisinde ailelerin temel besin ögesi olarak büyük sıklıkla tüketilmektedir. Yiyecekten içeceğe pek çok farklı ürünü bir arada bulabileceğiniz bu sektörde, pek çok ünlü markanın yüzlerce farklı ürününe göz atabilirsiniz. Mutfak araç gereçlerinden günlük yiyecek içeceklere kadar sayısız farklı ürünü içerisinde barındıran mutfak ve gıda sektörü, her kesimden ailelerin ve evlerin yegane temel ihtiyaç ögesi olarak pek çok saygın platform satışa sunulmuş durumdadır.

Yüksek Kalite Standartlarında Mutfak ve Gıda Ürünleri

Mutfak ve gıda alanında en yüksek kalite standartlarındaki ürünleri bir arada bulabileceğiniz bu kategori içerisinde, oldukça zengin içeriklerde gündelik mutfak ürünleri de yer almaktadır. Yediden yetmişe pek çok farklı ülkelere ait markaların birinci sınıf ürünlerini bulabileceğiniz bu alanda, kişinin beğeni ve arzusuna göre şekillenmiş pek çok farklı içerik bulunmaktadır. Karton bardaklar, plastik çatal, plastik bıçak, plastik kaşık, gıda sarf malzemeleri, gıda ambalajları, plastik karıştırıcılar, kullan-at bardaklar ve onlarca farklı servis malzemesini bir arada bulabileceğiniz bu kategori içerisinde pek çok gündelik ve kullanışlı ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca; web sitesi üzerindeki kategorize edilmiş bölümlerdeki uygun fiyat seçenekleri ile toptan satış hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz.