0
Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 1000 gr
Çaykur Filiz Çayı Dökme 1000 gr
Çaykur EDT Kamelya Çayı Dökme 1000 gr
Çaykur Tiryaki Çay 1000 Gr 10'lu
Çaykur Filiz Çayı Dökme 500 Gr 4'lü
Lipton Earl Grey 1 Kg Dökme Çay 6'lı
Çaykur Tiryaki Çay 1000 Gr 2'li
Doğuş Karadeniz Filiz Dökme Çay 1000 gr
Çaykur Tiryaki Çayı Dökme 1000 gr
Doğuş Siyah Filiz No :53 Çay 1000 gr
Çaykur EDT Rize Turist Çayı Dökme 1000gr
Çaykur Rize Turist Çayı Dökme 1000 gr
Doğuş Siyah Filiz Dökme Çay 500 gr
Lipton Yellow Label Dökme Çay 1000 gr
Çaykur Tomurcuk Teneke Çay 125 Gr
Doğuş Tomurcuk Çay Karton Kutu 100 gr
Doğuş Karadeniz Tiryaki Dökme Çay 1000gr
Çaykur Altınbaş Klasik Dökme Çay 500 gr
Lipton Earl Grey  1 kg Dökme Çay
Çaykur Tiryaki Çayı Dökme 2000 gr
Doğuş Karadeniz Keyf-i Dem Çay 1000 gr
Çaykur Filiz Çayı Dökme 500 gr
Çaykur Tirebolu No 42 500 gr
Doğuş Bergamot Aromalı Siyah Çay 1 Kg
Çaykur Rize Turist Çayı Dökme 2000 gr
Çaykur Tomurcuk Teneke Çay 125gr 4 Kutu
Çaykur Tomurcuk Teneke Çay 125gr 12 Kutu
Doğuş Gurme Dökme Siyah Çay 1000 Gr
Doğuş Rize Sarı Dökme Çay 1000gr 2 Paket
Doğuş Tea Master Dökme Çay 1000 gr
Çaykur Çay Çiçeği Çayı 500 gr
Çaykur Tiryaki Çayı Dökme 5000 gr
Doğuş Karadeniz Tiryaki Dökme Çay 5 kg
Çaykur Altınbaş Çay 500gr Siyah 15 Paket
Çaykur  Organik Hemşin Çayı 400 gr

Dökme Çaylar

Kahvaltıların, günlük hayatın ve iş hayatının vazgeçilmezi olan çay hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Ülkemize ilk tohumun geliş hikayesi ile Karadeniz’in incisi haline gelen bu güzel içecek Türk kültürünün de önemli bir sembolüdür. Misafirlere ikram edilmekten, keyifli sohbetlerin sırrı olan bu eşsiz lezzetin olmadığını düşünmek ise mümkün değildir. Toptan çay fiyatları seçeneklerimiz ile de tiryakisi olduğunuz lezzeti rahatlık ile bulabilirsiniz. Çay denince akla gelen siyah çay olmaktadır. Ancak özel yöntemler ile üretilmesi ve çeşitli özelliklere göre de çok çeşitli çaylar bulunmaktadır. Herkesin damak tadı çok farklı olabilmektedir. Bazı kişiler demli bazı kişiler açık çay severken çay çeşitlerine göre de tercihler değişiklik gösterebilmektedir. Hepsinde de ortak nokta ise günün yorgunluğunu ve stresini uzaklaştırması olmaktadır.

En Uygun Toptan Çay Fiyatları ve Çay Çeşitleri

Klasik siyah çay, dökme çay olarak ya da tiryaki çay olarak da adlandırılmaktadır. Lezzeti demince saklı olan bu lezzetin özel şekillerde harmanlanması ile de çok daha farklı bir boyuta ulaşmaktadır. Çünkü çay sadece bir içecek değildir aynı zamanda da bir keyif meselesidir. Başka bir çay çeşidi ise turist çayıdır. Aslında pek çok çay markasında turist çayı seçenekler arasında yer almaktadır. Kalite olarak biraz daha düşük olsa da kokusu ise çok hoştur. Damakta bıraktığı hafif tadı ile kamelya çayı da özel bir çaydır. Diğer çay türleri ile harmanlanarak da tüketilebilmektedir. Yumuşak içim olarak tanımlanan bu çay türü kahvaltının da olmazsa olmazıdır. Çayda doğada yer alan bir bitkidir. Macerası bir tohum ile başlar ve sonrasında da tomurcuk ve çay yapraklarına kadar uzanmaktadır. Henüz olgunlaşmamış çay yapraklarının toplanması ile tomurcuk çayı elde edilmektedir. Diğer çay çeşitlerine oran ile işlem görmemiş olması en dikkat çeken özelliğidir. İçildiğinde damakta çok hoş bir lezzet bırakmaktadır. Dilerseniz bu şekilde dilerseniz de diğer çay çeşitleri ile de harmanlayarak tüketebilirsiniz. Teneke kutuda satıldığı için diğer çaylardan kolaylık ile ayırt edilmektedir. Çay çiçeği çayı denince akla ilk gelen çayın çiçeklerinden elde edilmesi olmaktadır. Aslında böyle bir şey yapılmamaktadır. Diğer çaylardan farklı bir yöntem ile üretildiği için bu ad verilmiştir. Genellikle de tomurcuk çayı ile harmanlayarak tercih edilmektedir. İki mükemmel tadın harmanlanması olan bu lezzet ile de çay içmenin en güzel halini yaşayabilirsiniz. Siz de bu lezzet seçeneklerini en uygun toptan çay fiyatları ile bularak evinizde, iş yerinizde ve istediğiniz her yerde içmenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz.

Kaliteli, Güvenilir ve Uygun Toptan Çay Fiyatları İçin Doğru Adres

Aktüel Ekspress olarak sizlere sunduğumuz uygun toptan çay fiyatlarıyla seçeceğiniz çay ile hayatınızı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile sizleri buluşturmak için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.