Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Hakkımızda

  HAKKIMIZDA 

  Aktüel Express, ihtiyaçlarına en kısa zamanda, kolayca ve ekonomik fiyatlarla sahip olmak isteyen ofislerin online satış kanalıdır.

  Kırtasiye, kağıt, kartuş & toner, gıda ve mutfak, temizlik, teknoloji, iş güvenliği ve yapı malzemeleri gibi tüm ofis malzemesi ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplar, uygun fiyatlarla sunar ve hızlı teslimat garantisiyle adresinize getirir.

  Sektörde 30 yılı aşkın deneyiminin yanı sıra dünya devi STAPLES’ın da Türkiye'deki iş ortağıdır.

  1986 yılında Massachusetts / Amerika’da kurulan STAPLES, online ve offline kanallarda faaliyetini sürdüren dünyanın 1 numaralı ofis malzemeleri sağlayıcısı konumundadır. Dünya’da 2000’in üzerindeki fiziksel mağazasının yanı sıra 29 farklı ülkede faaliyet göstermekte ve yaklaşık 80 bin kişiyi istihdam ettirmektedir.

  Yıllık 20 milyar doların üzerinde ciro elde eden STAPLES’ın marka kimliğini dayandırdığı temellerin başında müşteri memnuniyeti yer almakta olup, bu sayede sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha da güçlendirmeyi başarmaktadır.

  80 bin çalışanıyla neredeyse tüm dünyada faaliyet gösteren STAPLES, Türkiye'deki faaliyetlerini ise 30 yıllık deneyime sahip olan Aktüel Ofis Malzemeleri’nin iş ortaklığında sürdürmektedir.