0

Telli Dosyalar

Telli dosya olarak adlandırılan dosyalar plastik ve tel kullanımıyla üretilmiştir. Dosyanın tasarımında iki kapak kullanılmıştır. Dosyanın arka kapağı renkli plastik olurken ön kapağı şeffaftır. İki kapak arasında tel bulunmaktadır. Tel sayesinde evraklar, belgeler ve dosyalar belirli bir düzen içerisinde yerleştirilir. Telli dosyaların kullanım alanı oldukça geniştir. Okullarda tercih edilen dosyalar aynı zamanda ofislerde de kullanılmaktadır. Farklı kullanım alanlarına sahip olan dosyalar kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. Dosya siparişi vermek isteyenler eğer toplu dosya siparişi verecekse doğru satıcıdan sipariş vermelidir.

Toplu Telli Dosya Siparişi

Ev, okul veya ofis içerisinde kullanılan telli dosyalar birden fazla sipariş ile gönderilmektedir. Aktüelexpress web sitesi üzerinde satışa sunulan telli dosya çeşitleri paket halinde satılmaktadır. Paket içerisinde farklı sayılarda dosya bulunmaktadır. Genel olarak telli dosyaların paketleri 50’li ya da 100’lü olarak belirlenmiştir. 50 adet veya 100 adet telli dosyalar birden fazla sipariş edilebilir. 
Site üzerinde sipariş oluşturmak oldukça kolaydır. İletişim bilgileri, adres bilgileri ve sipariş detayı ile kolaylıkla telli dosya siparişi verilebilir. Firmamız tarafından alınan siparişler kısa sürede hazırlanır. Özel paket içerisinde adrese teslim edilen siparişlerde süre önemlidir. Bizler zamanı değerlendirerek kısa sürede sipariş teslimi yapmaya özen göstermekteyiz. Mavi, kırmızı, sarı, yeşil gibi farklı renklerde telli dosyaların siparişini Aktüelexpress sitemiz üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.

Telli Dosya Siparişi Nereden Verilir?

Telli dosya siparişi vermek isteyenler güvenilir satıcıyla iletişime geçmelidir. Müşteriler dosya siparişi verirken aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurmalıdır. 
Dosyalar kaliteli ve kullanışlı olmalı. 
Dosyalar doğru ve uygun fiyata satışa sunulmalı. 
Satıcı güvenilir olmalı. 
Siparişler vaktinde teslim edilmeli. 
Telli dosyaların siparişini vermek isteyenler web sitemizi güvenle tercih edebilir. 
Dosyaların kaliteli ve kullanışlı olması önemlidir. Kaliteli ve kullanışlı dosyaların kullanım ömrü daha uzundur. Eğer dosyanın kalitesi düşükse dosya zarar görebileceği gibi dosya içerisindeki belgeler de zarar görecektir. Dosya içerisindeki belgenin ve evrakın herhangi bir hasar almaması, güvenle korunması için telli dosyalar kaliteli olmalıdır. 
Bizler web sitemiz üzerinde kaliteli ve kullanışlı dosyaları doğru ve uygun fiyata satışa sunmaktayız. Farklı markalar tarafından üretilen dosyaların fiyatları değişmektedir. Firma olarak doğru ve uygun fiyata ürün satışı yapmaktayız. Site üzerinden aldığımız siparişleri kısa sürede hazırlayarak adrese teslim etmekteyiz. Böylelikle hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamaktayız. Web sitemiz, telli dosyaların siparişinde güvenle tercih edilebilir.