Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Ofislerde, iş yerlerinde sıcak soğuk içecekler tüketmek iş performansını ve verimliliğini doğrudan etkiler. Gerek çalışanlar için gerekse misafirlere ikramda bulunmak için en ideal bardak çeşitleri, karton bardak modelleridir. Bunlar içerisinde kanserojen madde içermedikleri için insan sağlığına tamamen uygundur. Aynı şekilde çevre sağlığına da uygundur. Tamamen doğal malzemeden üretildikleri için doğada çözülmeleri hızlı olup plastik tarzı malzemeler gibi doğaya zarar vermezler. Bu yüzden de en sağlıklı bardak çeşitleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Bu ürünler, geri dönüşümü olan ürünlerdir. Bu da doğadaki kaynakların verimli kullanılabilmesi için büyük önem taşır. Dolayısıyla geri dönüşüm bilinci yüksek bir işyeri ve çalışan profili oluşturmak için de en ideal ürünler, karton bardak modelleridir. Her ne kadar kullan at ürünler olmaları hasebiyle çok fazla kullanıldıkları ve tek seferlik ürünler oldukları düşünülse de tamamen geri dönüşüme gidip yeniden yeni ürünlerin imalatında kullanılmalarıyla verimlidirler.

  Karton Bardak Avantajları ve Kullanım Alanları

  Karton bardak modellerin en büyük avantajları hem soğuk hem sıcak içeceklerde rahatlıkla kullanılabilmesidir. Özellikle sıcak içeceklerde diğer malzemelerden yapılan bardaklar içeceğin çok sıcak olması halinde gözle görülmeyen maddeleri içeceğe karıştırabilirler. Eriyebilir, şekillerini kaybedebilirler. Oysa bu ürünlerde bu tür sorunlar söz konusu değildir. Daha sağlıklı bir kullanım sunarlar. Tamamen doğal selülozdan üretildikleri için hammaddenin içeceğe karışması gibi bir risk söz konusu değildir. Plastik malzemelerin en büyük handikabı, doğayı artık yığınına çevirmesidir. Çünkü doğada yok olmaları çok uzun zaman gerektirir. Fakat karton ürünler yapısı gereği doğada daha çabuk çözülmekte, çok daha az, hatta geri dönüşüme gönderildiğinde hiç denecek kadar, zarar vermektedir. Kullanırken de hijyen olgusuna dikkat etmek isteyenler için bu ürünler en ideal çözümdür. Herkes kullandığını attığı zaman yeniden yıkanma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bir yerde yıkanmak için biriktirilmez ve iyi yıkanma, yıkanmama gibi bir tereddüt oluşmaz. Bütün bunlar da temizlik, hijyen açısından büyük avantaj sağlar.

  Karton Bardak Paket İçi Seçenekleri

  Sıvı tüketiminde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan karton bardak modellerinin kullanım alanları çok geniştir. Ofislerde, işyerlerinde, meşrubat satışı yapan yerlerde ve diğer bütün sıcak, soğuk içecek tüketilen yerlerde kullanılabilir. Hatta üzerine baskı yapılarak bir reklam aracına, promosyon ürününe de dönüştürülebilir. Sayfamızda yer alan ürünler, 7, 8, 9 oz ürün hacmi alternatifleri sunmakta, 50’li, 80’li, 100’lü, 2000’li gibi paket içi miktarlarda satın alınabilmektedir. Farklı baskılar ile her zevke uygun seçenekler bulunmaktadır.
  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala
  ARN07
  20,46 ₺ KDV Dahil 20,46 ₺ KDV Dahil
  ARN08
  18,90 ₺ KDV Dahil 18,90 ₺ KDV Dahil
  ASR11
  72,90 ₺ KDV Dahil 72,90 ₺ KDV Dahil
  ASR05
  889,90 ₺ KDV Dahil 889,90 ₺ KDV Dahil
  BAR03
  629,90 ₺ KDV Dahil 629,90 ₺ KDV Dahil
  BE100
  21,97 ₺ KDV Dahil 21,97 ₺ KDV Dahil

  Karton Bardaklar

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  'den: 18,00 ₺ 'ye: 890,00 ₺
  ₺18 ₺890