0

Karton Bardaklar

Ofislerde, iş yerlerinde sıcak soğuk içecekler tüketmek iş performansını ve verimliliğini doğrudan etkiler. Gerek çalışanlar için gerekse misafirlere ikramda bulunmak için en ideal bardak çeşitleri, karton bardak modelleridir. Bunlar içerisinde kanserojen madde içermedikleri için insan sağlığına tamamen uygundur. Aynı şekilde çevre sağlığına da uygundur. Tamamen doğal malzemeden üretildikleri için doğada çözülmeleri hızlı olup plastik tarzı malzemeler gibi doğaya zarar vermezler. Bu yüzden de en sağlıklı bardak çeşitleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu ürünler, geri dönüşümü olan ürünlerdir. Bu da doğadaki kaynakların verimli kullanılabilmesi için büyük önem taşır. Dolayısıyla geri dönüşüm bilinci yüksek bir işyeri ve çalışan profili oluşturmak için de en ideal ürünler, karton bardak modelleridir. Her ne kadar kullan at ürünler olmaları hasebiyle çok fazla kullanıldıkları ve tek seferlik ürünler oldukları düşünülse de tamamen geri dönüşüme gidip yeniden yeni ürünlerin imalatında kullanılmalarıyla verimlidirler.

Karton Bardak Avantajları ve Kullanım Alanları

Karton bardak modellerin en büyük avantajları hem soğuk hem sıcak içeceklerde rahatlıkla kullanılabilmesidir. Özellikle sıcak içeceklerde diğer malzemelerden yapılan bardaklar içeceğin çok sıcak olması halinde gözle görülmeyen maddeleri içeceğe karıştırabilirler. Eriyebilir, şekillerini kaybedebilirler. Oysa bu ürünlerde bu tür sorunlar söz konusu değildir. Daha sağlıklı bir kullanım sunarlar. Tamamen doğal selülozdan üretildikleri için hammaddenin içeceğe karışması gibi bir risk söz konusu değildir. 

Plastik malzemelerin en büyük handikabı, doğayı artık yığınına çevirmesidir. Çünkü doğada yok olmaları çok uzun zaman gerektirir. Fakat karton ürünler yapısı gereği doğada daha çabuk çözülmekte, çok daha az, hatta geri dönüşüme gönderildiğinde hiç denecek kadar, zarar vermektedir. Kullanırken de hijyen olgusuna dikkat etmek isteyenler için bu ürünler en ideal çözümdür. Herkes kullandığını attığı zaman yeniden yıkanma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bir yerde yıkanmak için biriktirilmez ve iyi yıkanma, yıkanmama gibi bir tereddüt oluşmaz. Bütün bunlar da temizlik, hijyen açısından büyük avantaj sağlar.

Karton Bardak Paket İçi Seçenekleri

Sıvı tüketiminde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan karton bardak modellerinin kullanım alanları çok geniştir. Ofislerde, işyerlerinde, meşrubat satışı yapan yerlerde ve diğer bütün sıcak, soğuk içecek tüketilen yerlerde kullanılabilir. Hatta üzerine baskı yapılarak bir reklam aracına, promosyon ürününe de dönüştürülebilir. Sayfamızda yer alan ürünler, 7, 8, 9 oz ürün hacmi alternatifleri sunmakta, 50’li, 80’li, 100’lü, 2000’li gibi paket içi miktarlarda satın alınabilmektedir. Farklı baskılar ile her zevke uygun seçenekler bulunmaktadır.