0

Neden Aktüelexpress

Ofisinizin ve evinizin online satış kanalı Aktüel Express, 36 yıllık sektörel tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.  ihtiyaç duyabileceğiniz binlerce çeşit ürünü çatısı altında toplar ve siparişinizin ardından hızla adresinize teslim eder.

Aktüel Express’te gördüğünüz tüm ürünler stoklu olduğu için hiç beklemeden, en kısa sürede ihtiyaçlarınıza sahip olursunuz.

Teknolojik altyapısı, her zaman stoklu binlerce ürün çeşidi, avantajlı kampanyalar ve hızlı teslimat imkanı ile ofisinizdeki tüm ihtiyaçları sizi yormadan ulaştırmayı amaçlayan Aktüel Express, rekabetçi fiyatlarıyla da yüzünüzü güldürür.

Dünyanın 1 numaralı ofis malzemeleri tedarikçisi Staples'ın Türkiye'deki iş ortağı olmasının getirdiği tecrübe ile siz değerli kullanıcılarımızın ofis alışverişlerinde maliyetlerini düşürmesine ve ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmesine imkan sağlar.

Sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aradığınızda robotlar değil, sizi dinleyen ve çözüm üreten ekip arkadaşlarımız karşınıza çıkarlar.

Bizler müşterilerimize empati ile yaklaşırız ve sorun ne olursa olsun hızlı çözüm sağlarız.  

Aktüel Express’in avantajlarıyla hayatınızı kolaylaştırmak için tek yapmanız gereken hemen üye olmak ve ofis ihtiyaçlarınız için ilk siparişinizi vermek!