Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Genellikle evde beslenen kediler için tercih edilen mamalar sokakta beslenen kediler için de tercih edilmektedir. Kedi beslemek isteyenler, kediler için mama kabı hazırlamak isteyenler kedilerin tüketeceği mamaları alarak bu isteğini yerine getirebilir. Kedi mamaları iki ana türe ayrılmaktadır. Bunlar kuru kedi mamaları ve yaş kedi mamalarıdır. Kedi mamalarının farklı birçok içeriği bulunmaktadır. Mama almak isteyenler paketlerin üzerini incelediğinde içeriği öğrenebilir. Kedi maması yavru kediler ve yetişkin kediler için farklı üretilmektedir.

  Yavru kedilerin bünyesi yetişkin kedilere göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yavruların tüketeceği mamalar onlara özel hazırlanmaktadır. Yavru kedilerin bağışıklık sistemi henüz tam gelişmediği için onların mamalarında bulunan vitamin ve mineraller farklılık göstermektedir. Evinizde, bahçenizde veya sokakta beslemek istediğiniz kediler için mama alabilirsiniz. Kedi mamaları farklı markalar tarafından farklı içerikte üretilmektedir. Uygun fiyata mama almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde çeşitli mamalar bulunmaktadır. Mama içeriğini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Mama paketleri farklı boylarda satışa sunulmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz miktarda mamayı satın alabilirsiniz.

  Yavru Kedi Maması Nasıl Olmalı?

  Yavru kedi besliyorsanız ya da beslemek istiyorsanız onun için konforlu, sağlıklı ve güvenli yaşam alanı oluşturmalısınız. Yavru kedilerin bakımı ve beslenmesi özen ister. Henüz yetişkin kediler kadar gelişmemiş olan yavrular doğru mamalarla beslenmelidir. Yavru kedi maması almak isteyenler kuru mu yoksa yaş mama mı alması gerektiğini bilemiyor. Peki, yavru kediler için hangi mamalar tercih ediliyor? Yavru kediler için tercih edilen mamalar kuru ve yaş olabiliyor. Hangi mamayı alacağınıza paket üzerine bakarak karar verebilirsiniz. Eğer daha önce kedi maması almadıysanız mama paketini inceleyebilirsiniz. Paket üzerinde mamaya ait besin değerleri ve mamanın hangi kediler için uygun olduğu yer alır. Yavru kediler için hazırlanan mamaların genel özellikleri:

  • Mama taneleri daha küçüktür. Bu sayede yavru kediler mamayı daha rahat tüketir.

  • Mamaların besin değerleri yüksektir. Gelişim çağındaki yavru kediler ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri mamadan alabilir.

  • Yaş mamalar kedinin su ihtiyacının bir miktarını karşılar.

  • Mamalar farklı aromada olduğu için kediler tarafından kolaylıkla tüketilir.

  Sağlıklı mama tercih etmek isteyenler mama çeşitlerini inceleyebilir. Mama türleri farklılık gösterse de her kedi sahibi doğru mamayı tercih edecektir. Yavru kedinizi hem kuru mamayla hem de yaş mamayla besleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken mamanın kuru veya yaş olması değildir. Dikkat edilmesi gereken mamanın yavru kedi için üretilmiş olmasıdır. Aktüel Express üzerinden aradığınız mamayı kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

  Kedi Maması Miktarı ve Fiyatları

  Kedi maması almak isteyenler fiyatlara da dikkat ediyor. Mama almak isteyenler doğru fiyata sağlıklı mama seçimi yapmaya özen gösteriyor. Sizler de doğru fiyata mama almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinde farklı mama çeşitleri bulunuyor. Proplan kedi maması almak isteyenler sitemizi ziyaret ederek ihtiyaç duyduğu mamayı alıyor. Kedi mamaları farklı boyutlarda satışa sunuluyor. Mama özelliklerine bağlı olarak fiyatlar da değişiyor. Kedi maması fiyatları değişirken;

  • Mama markası,

  • Mama içeriği,

  • Mama miktarı etkili oluyor.

  Doğru fiyata mama almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir. Kedi maması 15 kg paketlerde satışa sunuluyor. Büyük boy paket almak isteyenler 15 kg mamaları tercih edebiliyor. Aynı zamanda kedi maması 10 kg paketler halinde de satışa sunuluyor. Yavru kediler ve yetişkin kediler için paket boyları değişiyor. Küçük boy paket, orta boy paket ve büyük boy paket almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir.

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala

  Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg

  ENJ01
  429,90 ₺ KDV Dahil 429,90 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Elegant Derma Somonlu Kedi Maması 1,5 kg

  PUR20
  224,90 ₺ KDV Dahil 224,90 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Original Kitten Junior Yavru Kedi Maması 1,5 kg Tavuklu

  PUR19
  189,90 ₺ KDV Dahil 189,90 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Somonlu 10 kg

  PUR08
  919,90 ₺ KDV Dahil 919,90 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması Somonlu 3 kg

  PUR07
  364,90 ₺ KDV Dahil 364,90 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kuru Kedi Maması Somonlu 1.5 kg

  PUR21
  239,89 ₺ KDV Dahil 239,89 ₺ KDV Dahil

  Pro Plan Sterilised Hindili ve Tavuklu 10 kg

  PUR18
  899,90 ₺ KDV Dahil 899,90 ₺ KDV Dahil

  Ferplast Gro 5794 Tüy Açıcı Tek Taraflı Kedi Tarağı Metal Tarak

  FRP05
  79,90 ₺ KDV Dahil 79,90 ₺ KDV Dahil

  Ferplast Gro 5804 Kedi Tüy Toplama ve Düzleştirme Tarağı Large

  FRP09
  72,90 ₺ KDV Dahil 72,90 ₺ KDV Dahil

  Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması Balıklı 3 kg

  RFL04
  154,25 ₺ KDV Dahil 154,25 ₺ KDV Dahil

  Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1 Kg

  ENJ03
  34,39 ₺ KDV Dahil 34,39 ₺ KDV Dahil

  Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1 kg 4'lü Paket

  KMP251
  135,90 ₺ KDV Dahil 135,90 ₺ KDV Dahil

  Kedi Mamaları ve Bakım Ürünleri

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  'den: 34,00 ₺ 'ye: 920,00 ₺
  ₺34 ₺920