0
Pensan My-Pen 2210 Tükenmez Kalem Mavi
%17
Pensan 2270 Tükenmez Kalem 1.0 mm Mavi
Bic Round Stic Tükenmez Kalem Mavi 60'lı
Bic Round Stic Tükenmez Kalem Siyah 60lı
%36
Hi-Text 660 Tükenmez Kalem Siyah Renk
%17
Pensan 2270 Tükenmez Kalem 1.0 mm Siyah
Uni-Ball SG-100 Tükenmez Kalem 1.4 mm Mavi
Bic Cristal Medium Tükenmez Kalem Mavi 50'li
Kraf 304G Spiralli Tükenmez Kalem Mavi 0.7
Pentel BK77 Tükenmez Kalem 0,7 mm Mavi
Pentel BK77 Tükenmez Kalem 0,7 mm Siyah
Pentel BK77 Tükenmez Kalem 0,7 mm Yeşil
Pelikan 338 M Tükenmez Kalem Yedeği Mavi
Lamy M16-M Tükenmez  Kalem Yedeği Mavi
%17
Pensan 2270 Tükenmez Kalem 1.0mm Kırmızı

Tükenmez Kalem

30 Ekim 1888’ de John Loud isimli Amerikalı bir denizci, derilerini işaretlemek için ucunda bilye olan mürekkepli bir kalem icat etti ve daha sonra bunun patentini aldı. 1935 yılına gelindiğinde ise bu buluşu Macar Ladislao Biro ve kimyager kardeşi geliştirdi ve buldukları kalemi dönemin Arjantin Belediye Başkanına gösterdi. Başkanın teşviki üzerine bu kardeşler Arjantin’de bir fabrika kurdular ve yapılan ikinci denmede başarılı oldular. Bu şekilde hayatımıza giren tükenmez kalem, bu ismi almasındaki sebebi ise onun ile yaklaşık 2 – 3 kilometre uzunluğunda bir çizgi çizilebilmesidir. 
İçerisinde bulunan borucuktaki özel ve koyu kıvamdaki mürekkebi yine içeriğinde bulunan bilye sayesinde yüzeye aktaran ve yazma işlemini gerçekleştiren modern bir yazma aracı olarak hayatımıza girmiştir. Kullanım kolaylığı ve rahat bulunabilme özelliği sayesinde tükenmez kalem günümüzde yaygın bir şekilde kullanıma sahip olmuştur. 
Tükenmez kalemler, kalıcı yazılar yazabilmek için özellikle iş hayatında sık kullanılan oldukça fazla rağbet gören bir araç olmaktadır.

Kaliteli Tükenmez Kalem

Tükenmez kalem kolay kullanım özelliğine ve rahat taşınarak ihtiyaç olan her zaman kullanılabilme özelliğine de sahip olmasından dolayı sık tercih edilen bir ürün olmaktadır. Kullanım talebi sebebi ile de kaliteli bir tükenmez kalem tercihi en ön sıralarda yerini almaktadır. Donmaması, ihtiyaç duyulan her zaman yazma işlemini rahatlık ile gerçekleştirebilmesi, içeriğindeki mürekkebin kaliteli olması ve bunu dışarıya akıtmaması, yazıyı oldukça güzel yazması gibi özellikler bir tükenmez kalem için olmazsa olmaz nitelikler içerisinde yerini almaktadır.

Aktüel Express İle Yazılar Kalitede

Aktüel Express olarak biz de tükenmez kalem özelliklerini tam olarak barındıran, her bütçeye ve kullanım kolaylığına uygun ve geniş renk çeşitliliği ile sizleri kaliteli tükenmez kalem ile buluşturmak için hizmet veriyoruz. Yılardır hizmet verdiğimiz bu sektör içerisinde kalitemizden asla ödün vermeden hareket etmeye özen gösterdik ve aynı düşünce içerisinde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Tükenmez kalem konusunda geniş ürün çeşitliliğine sahip olan işletmemiz, geniş marka seçeneği ile de her bütçeye uygun kaliteli kalem satışını sizlerin huzurunuza sunmaktadır.