0

Ofis, Kırtasiye, Kağıt

Pos Rulosu 56 Mm x 16 M 46 Gr 10'lu Paket
Pos Rulosu 56 Mm x 16 M 46 Gr 10'lu Paket x 5
Kraf 630G Maket Bıçağı Geniş Metal
Pos Rulosu 56 Mm x 16 M 55 Gr 10'lu Paket
Kraf 609G Dar Maket Bıçağı Yedeği
Mapi Sarff Plastik Spiral 12 Mm Şeffaf
Mas 2633 Görünmez Bant 19 X 33
Leitz 1010 Klasör Geniş Yeşil
Sarff Kart Poşeti 7.5 Cm X 9.5 Cm
Mapi Üçgen Profil 12 Mm Kırmızı
Mas 855 Perfore Küp Blok Siyah
Mas 529 Kombine Perfore Üçlü Set Siyah
Kraf MX-5500 Etiket Makinesi 8 Hane
Mas 6439 Asetat Kalem S 4'lü Paket
Noki 4825 Plastik Telli Dosya XL 25'li Mor
Mas 6441 Asetat Kalem M 4'lü Paket
Pattex Süper Japon Yapıştırıcı 10 Gr
Pattex 2K Sprey Yapıştırıcı 400ml+100ml
Max Hd 10D Zımba Makinesi Siyah
Bigpoint Evrak Rafı Kilitli 5 Çekmeceli
Kraf 420G Perfore Evrak Rafı 5'li Siyah
Bora Plastik Temizlik Kovası 12Lt Gri
Saip Askılı Otomatik Mezura 3 Mt
Bigpoint BP251 Dikey Cırtlı Dosya A4 Mavi
BK Termal Etiket 65X30 1000li
Silka Shiny Uzun Kuru Boya Kalemi 12'li
Noki 4825 Plastik Telli Dosya XL 25'li Yeşil
Yıldızlar Z-PM Cetvel 15 Cm Şeffaf
Pos Rulosu 56 Mm x 16 M 55 Gr 600'lü Koli
Mopak Okul Defteri A4 120 Yaprak Kareli
Kraf 5200 Geniş Magazinlik Siyah
Esselte Ekonomi 9940 Klasör Geniş Mavi 24'lü
Leitz 4796 Buzlu 11 Delikli A4 Poşet Dosya
%17
Pensan 2270 Tükenmez Kalem 1.0 mm Mavi
Kraf Plastik Telli Dosya Mavi 50'li Paket

Ofis, Kırtasiye, Kağıt

Ofis kırtasiye malzemeleri çoğu zaman sıklık ile alınan, işlerin daha kolay ilerlemesini, çalışanların daha seri çalışmasını kolaylaştıran küçük materyallerdir. Kullanılacak kaliteli dosyalar düzenli bir arşiv oluşturmaya, oluşturulan sunularda kullanılan tahta, pano vb. materyaller sununun kolay anlaşılmasına yardımcı olur. İşlerinizde önemi yadsınamaz olan ofis kırtasiye malzemeleri alımı gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken husus kaliteli olduğu kadar ekonomik de olmasıdır. Özellikle yoğun çalışma temposuna sahip ofislerde bu husus önemlidir. Firmamızdan bu tür materyalleri en ekonomik şekilde temin edebilirsiniz.

Kaliteli Ofis Kırtasiye Malzemeleri
Ofis kırtasiye malzemeleri küçük görünümlü fakat son derece önemli işlevlere sahip materyallerdir. Arşivlemeden, sunum işlemlerine pek çok konuda bu materyallerin işlevselliği ön plana çıkar. Dosyalama işlemlerinde kullanılan kaliteli malzemeler düzenin devamlılığını, sunum ve planlama işlemlerinde kullanılan kaliteli materyaller ise işin nitelikli görünmesini sağlar. Ofis düzeninden, iş kalitesine pek çok konuya etki eden bu materyaller kaliteli olmalı ve doğru fiyatlara satın alınmalıdır. Sürekli yenileme gerektirmeyen materyallerin olması gerekenin altında alındığı durumlarda materyal kalitesizliğinden dolayı fuzuli yenilemeler gerekir; üründen istenilen performans alınamaz. Sürekli yenilenmesi gereken materyallerin ise yüksek fiyatlara alınması maddi açıdan fuzuli kayıp oluşturur. Bu materyallerin alımında doğru fiyat sunan firmalar ile çalışma en uygunudur. Bu tür materyallerin satımını gerçekleştiren firmamızda en kaliteli sunum, depolama, yazı materyallerini doğru fiyata bulabilirsiniz. Kullandığınız kağıt, kalem dahi ofisinize gelen müşteriler üzerinde etki yaratır. Bu materyaller ofisin dış görünümünü, işlerin kalitesini etkilemektedir.Ofisinizde düzeni, işinizde kaliteyi yakalamak istiyorsanız Aktüelexpress firmamızı tercih edin.

Ekonomik Ofis Kırtasiye Malzemeleri
Ofisinizde arşivleme, sunu, yazma gibi pek çok alanda kullandığınız materyallerin kalitesi işlerinizin kalitesini de etkiler. Yüksek kalitede materyaller kullanarak gerçekleştirilen sunular konuya hakimliği, meselenin ciddiyetini, sunulanın önemini yansıtır. Arşivlemede kullanılan dosyaların kaliteli olması yenileme gerektirmez ve tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Yazı, ciltleme işlerinde kullanılan materyallerin kalitesi de işin kalitesinin yansımasıdır. Ofisinizin ve işlerinizin dış görünümü siz farkına varmasanız da önemli derecede etkileyen bu materyalleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Ofis kırtasiye malzemeleri satımını gerçekleştirdiğimiz firmamızda satışa sunduğumuz ürünler üst düzey niteliktedir ve doğru fiyatlara müşteriler ile buluşturulur. Daha kaliteli işler için kaliteli materyalleri; kaliteli materyaller için ise Aktüelexpress firmamızı tercih edebilirsiniz.