0
Rebul Mandarine Cam Şişe Kolonya 250 ml
Boğaziçi Pet Kolonya Pompalı 950 ml
Selin Limon Kolonyası Pet Şişe 200 ml
Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonyası 5 lt
Boğaziçi Limon Kolonyası Bidon 950 ml
Rebul Lime Cam Şişe Kolonya 250 ml
Rebul Yeşil Çay Cam Şişe Kolonya 250 ml
Rebul Ice Cam Şişe Kolonya 250 ml
Rebul Bouquet Cam Şişe Kolonya 250 ml
Rebul Jasmine Cam Şişe Kolonya 250 ml
Rebul Lavanta Cam Şişe Kolonya 250 ml
Boğaziçi Limon Kolonyası Bidon 4,8 lt
Rebul Dark Spice Cam Şişe Kolonya 250 ml
Selin Limon Kolonyası 5 lt
Rebul Aqua Cam Şişe Kolonya 250 ml
Duru Limon  Kolonyası 400 ml
Selin Limon Kolonyası Pet Şişe 400 ml
Selin Limon Kolonyası 900 ml

Kolonyalar

Limon Kolonyası

Kolonyalar günlük yaşantımızda önemli bir yere sahiptir. Yıllardır en temel kokulardan birisi olarak kullanılan kolonya, limon kolonyası çeşitleri geleneksel olarak da kendine yer edinmiştir. Bayramlarda, özel günlerde, özel organizasyonlarda bir ikramlık olarak kullanılır. 

Evlerde, ofislerde ve diğer bütün yaşam alanlarında bu kokular misafirler için tercih edilen ilk ikramlıklardır. Akraba ziyaretlerinde, yemek sonralarında, eş-dost ziyaretlerinde bugün terk edilmeye başlanmış olsa da geleneklerimiz arasında yer vardır. Hatta hastaya kolonya götürmek gibi bir adet vardır. Elbette bu koku sadece geleneksel bir ürün değildir. Daha da önemlisi hijyen kaynağıdır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde masalarımızda, çantalarımızda rahatlıkla bulundurulması gerekir. Toplu taşıma araçları, kamuya açık alanlar gibi noktalarda başkalarının temas ettiği noktalara temas ettikten sonra ellerimizi mikroplardan, bakterilerden arındırmanın en iyi yolu bu kokulardır.

Kolonya Çeşitleri

Kolonya, limon kolonyası çeşitlerinin içeriğindeki alkol sayesinde dezenfektan etkisi vardır. Aslında pek çok farklı çeşidi olsa da her zaman ilk akla gelen ve en çok tercih edilen limondan yapılan olmaktadır. Limon meyvesinden ve çiçeklerinden yapılan ürünlerin alkol oranları yüksek olmakta, dezenfektan etkisi de diğer türlerine nazaran fazla olmaktadır. Yüksek alkol oranı ile bakteri, virüs gibi zararlı mikroorganizmaların yol edilmesine yardımcı olan ürün pek çok farklı marka tarafından üretilmektedir. 

Duru, Boğaziçi, Selin, Eyüp Sabri Tuncer, Discover, Beeo Apicare, Rebul Aqua, Rebul Lime gibi markalar bu alanda her zaman en çok tercih edilenler olmaktadır. Üstelik markalar farklı ebatlarda ambalajlar geliştiriyorlar. 5 LT, 270 ml, 1 LT, 400 ML, 200 ML, 250 ML, 170 ML hatta 30 ML dahi seçenekler arasındadır. Bu sayede kullanım yoğunluğunuza ve kullanıcı sayınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. Birbirinden özel kokular ambalaj olarak da farklı özelliklere sahiptir. Bidon olarak satılanlar haricinde şişe olarak satılanlar da bulunmaktadır. Hatta şişelerimiz arasında plastik, cam gibi alternatifler mevcuttur. Dilerseniz özel ikramlar için camın şıklığından ve kalitesinden istifade edebilirsiniz. Kendinden desenli, farklı tasarımlardaki şişelerle aynı zamanda dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Limon Kolonyası Fiyatları

Kolonya, limon kolonyası fiyatları marka ve içerik miktarına göre değişmektedir. Markaların fiyat politikalarına göre ufak değişiklikler olduğu gibi bidon halinde satışa sunulan ürünlerimiz daha uygun fiyata gelebilmektedir. Firma olarak her zaman kaliteli ürünü bütçe dostu fiyatla birleştiriyoruz. Bu bakımdan piyasa koşullarında en uygun fiyatlı satışlarımızı yapıyoruz.