0

Çamaşır Suları

Çamaşır Suyu

Çamaşır suyu, temizlik ve hijyen konusunda en çok güvenilen geleneksel bir temizlik ürünüdür. Genellikle etken madde olarak Sodyum Hipoklorit içeren ve ağartma, temizlik ve hijyen gibi amaçlarla kullanılan kimyasal bir maddedir. Beyazlatıcı ve ağartıcı etkisi oksidizasyon özelliğinin ürünüdür. Bulaşıcı hastalıklardan ve mikrop, virüs, bakteri gibi zararlıların etkilerinden korunmak adına yaşam alanlarının bu ürünle temizlenmesi son derece etkili bir çözümdür. Temizlik aşamalarında bu kimyasal maddenin kullanılması hijyen ve temizlik tedbirleri kapsamında oldukça etkilidir. Aktuelexpress.com internet sitesi aracılığıyla değişik türde ve miktarda bu ürüne ulaşabilmektesiniz. Bu ürünün en kaliteli örneklerini bulabileceğiniz ve bu alanda en iyi markaların ürünlerini temin edebileceğiniz aktuelexpress.com, temizlik ve hijyen konusundaki bu önemli ürünü hızlı bir şekilde temin edebilmeniz için sizlerledir. İhtiyacınıza yönelik farklı türde ve ölçüde olabilen bu ürünün her türlü çeşidine aktuelexpress.com internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Suyu Çeşitleri

Farklı içerikte ve kıvamda çamaşır suyu çeşitleri mevcuttur. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

• Klasik: Su ile karıştırılarak kullanılan ve su gibi akışkan bir kıvama sahip olan çeşitlerdir.

• Yoğun kıvamlı: Klasik türlere göre son derece yoğun bir kıvamı olan çeşitlerdir. Bu çeşitler de su ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

• Klor içermeyen: İçeriğinde hipoklorit bulunmayan çeşitlerdir.

Diğer çeşitlere göre daha hoş bir kokuya sahiptir. Temizlik aşamalarında maksimum hijyen sağlayan bu ürünler farklı ebatlarda olabilmektedirler. Çamaşır suyu .çeşitleri 5 litrelik, 3 litrelik, 2 litrelik, 1 litrelik ve 1 litrenin altında ebatlarla aktuelexpress.com internet sitesinde yer almaktadırlar. Uzun süre kullanıma uygun olarak 5, 4 ve 3 litrelik ürünler idealdir. Diğer ürünler daha kısa sürelerde tükenebilmektedir. Çamaşır suyu noktasında her türlü çeşit ve her türlü miktar aktuelepress.com sitesinde sizlerle buluşmaktadır. İhtiyacınıza uygun olarak bu ürünü sipariş edebilir ve kusursuz bir temizlik ve hijyen adına önemli bir ürün elde edebilirsiniz.

Mükemmel Hijyen İçin Çamaşır Suyu

Çamaşır suyu, evlerdeki ve yaşam alanlarındaki mikropları yok etmek adına son derece etkili bir üründür. Mikropların, bakterilerin ve benzeri zararlıların öldürülmesi amacıyla kullanılmaktadır. Genelde su ile karıştırılarak kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan kimyasallar sayesinde leke, mikrop ve buna benzer şeylerle temas ettiği anda oksitlenerek temizlik ve hijyen sağlar. Temiz ettiği mikrop, virüs ve bakterilerin protein yapılarını bozarak onları yok eder. Böylece kusursuz bir hijyen ve temizlik sağlar. Hijyen ve temizlik acısından son derece faydalı olan bu ürünün en kaliteli çeşitleri aktuelexpress.com internet adresinde sunulmaktadır. Bu alanda en iyi ve en bilinir markaların ürünleri son derece uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Oldukça etkili ve faydalı olan bu ürüne aktuelexpress.com internet sitesi aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Ürünü güvenli bir şekilde sipariş ederek hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.