0

Sabunlar

Sağlığı korumak için temiz olmak, temiz ortamda bulunmak gerekir. Hayatın her anında temiz bir ortamda bulunduğunuza emin olamazsınız. Bu nedenle kendi önlemlerinizi kendiniz almanız gerekir. Alacağınız önlemlerden en etkili olanı ise dezenfektan taşımak olacaktır. Ürün, mikropları kırma özelliği ile bilinir. Gözle göremediğiniz mikropların sağlığınıza zarar vermesini önlemek adına ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Elleriniz sürekli bir yerlere temas eder. Elinizi yıkayacak yer ve zamanı bulamadığınız durumlarda mikroplardan arınmak için elinizi dezenfekte edebilirsiniz. Böylelikle arınık bir el ile sağlığınızı korumuş olursunuz. Ürünü sadece eliniz için kullanmanız gerekmez. Çalışma masanızı, marketten aldığınız bir paketi veya kullandığınız bir eşyayı ürünle temizleyebilirsiniz. Dezenfekte işlemi sayesinde canlı ve cansız ortamda bulunan mikroorganizmaların çoğalması durdurulur. Aynı zamanda yüzeyde bulunan tüm mikroorganizmalar etkisiz hale getirilir. Bu nedenle ürünü kullanmak, hayatın her alanında yanınızda taşımak sizin için etkili ve güvenilir olacaktır.

Dezenfektan Özellikleri
Dezenfektan, dışarıdan gelebilecek hastalıklara karşı sağlığı korumak için en etkili ürünlerden biridir. Aktüel Express ailesi olarak sizlere yüksek kalitede ürün sunuyoruz. Site üzerinden sizlere sunduğumuz ürün özellikleri şu şekilde;

Farklı boyutlarda ürün seçeneği,
Uzun süreli etki,
El ve yüz için uygun,
Cilt ile temas ettiği zaman cilde zarar vermez,
Farklı yüzeye temas ettiği zaman leke oluşturmaz ve renk gidermez.

Site üzerinden sizlere sunduğumuz ürün farklı boyutlardadır. 1000 ml olarak ikili paket halinde satışa sunulan ürünle beraber sprey formda ürünler de sizlere sunulmaktadır. Sprey formda bulunan ürünler 50 ml olarak 12’li ya da 24’lü olarak satışta. Sprey olarak ya da kapaklı olarak ürün tercihi yapabilirsiniz. Ürün, kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve cilt ile temas ettiği zaman cilde zarar vermez. Herhangi bir yüzeye uygulandığında renk değişikliği yapmaz, leke bırakmaz. Ürünün etkisi uzun süre devam eder. Gün içerisinde birkaç kez kullanım için uygundur. Ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz, evinizde veya ofisinizde kullanabilirsiniz.

Dezenfektan Fiyatları
Sağlık için önemli bir yere sahip olan ve günümüzde değeri daha çok artan dezenfektan, fiyat olarak sizleri şaşırtabilir. Genel olarak baktığınız zaman ürünün fiyatlarının yüksek olduğunu görürsünüz. Fakat Aktüel Express ailesi sizlere uygun fiyat aralığında ürün sunuyor. İhtiyacınız olan ürünü istediğiniz boyutlarda ve formda tercih edebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler kısa süre içerisinde hazırlanır ve özel paketinde adresinize teslim edilir. Kullanacağınız ürün sayesinde sağlığınızı dışarıdan gelecek risklere karşı korumuş olursunuz.