Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Doğadan


  Doğadan Çay


  Doğadan, bitki çayı üretimi yapan Türk markadır. Doğadan markaya ait bitki çayları özel olarak üretilmektedir. Doğadan toplanan bitkilerden hazırlanan çay, poşet formda demlenerek içilmektedir. Yılın her mevsimi tercih edilen çaylar özellikle soğuk havalarda yoğun ilgiyle tercih edilmektedir. Bitki çayları ev, işyeri veya okul gibi farklı yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Paket içerisinde bulunan bitki çayları özel olarak geliştirilmiş poşet çaylardır. Sıcak su içerisinde demlenen çaylar kokusuyla ve lezzetiyle etkilediği gibi sağlığa faydalı olmasıyla da tercih edilmektedir. Doğadan çay tüketimi fazla olan ev veya işyerleri toplu sipariş oluşturabilir. Doğadan çaylar genellikle yüksek fiyatlı karşılanır. Markaya ait çaylar daha uygun fiyata temin edilmek isteniyorsa Aktüel Express ile sipariş verilebilir. Web sitemiz Aktüel Express, doğru ve uygun fiyata bitki çayı satışı yapmaktadır.

  Doğadan Çay Nasıl Hazırlanır?


  Doğadan çay çeşitleri arasında farklı bitki ve meyve özleriyle hazırlanmış çaylar bulunmaktadır. Doğadan bitki çayları özel olarak geliştirilir. Doğadan toplanan çiçekler, yapraklar, meyveler özel işlemlerden geçer. Ardından bitki ve meyve özleri elde edilir. Elde edilen bu özler son teknoloji sayesinde poşet formdaki çaylar haline dönüştürülür. Sadece 5 dakika demlemeyle hazırlanan çaylar gün içerisinde keyifle tüketilebilir. Doğadan bitki çayları poşet formda olmasıyla kolaylıkla taşınabilir. Poşetler özel ambalajının içerisinde, ambalaj ise çayın kutusunun içinde yer alır. Ambalaja sarılı olan çaylar kolaylıkla taşınabilir. Her çay 1 fincan içindir. 1 fincan sıcak suyun içerisinde demlenen çaylar her gün içilebilir.

  Doğadan Çay Çeşitleri ve Fiyatları


  Doğadan çay çeşitleri farklı meyve ve bitkilerle hazırlanmaktadır. Doğadan toplanan bu bitki ve meyveler sağlıklı, güvenilir, lezzetlidir. Doğadan toplanan bitki ve meyvelerle hazırlanan çaylar 20’li paketlerle satışa sunulmaktadır. Doğadan bitki çaylarının arasında en çok tercih edilen çay, yeşil çaydır. Yeşil çayla birlikte beyaz çay, kiraz sapı çayı, ıhlamur çayı, papatya çayı, nane limon çayı gibi farklı çay çeşitleri bulunmaktadır. Doğadan artık birden fazla bitkileri kullanarak çay geliştiriyor. Yeni lezzetler arasında ananas - açai - yeşil çay üçlüsü son zamanlarda tercih ediliyor. Bitki çayları sağlığı koruduğu ve desteklediği gibi dinlendirdiği için de tercih ediliyor. Lezzetli ve hoş kokulu çaylar aynı zamanda metabolizmayı da hızlandırabiliyor. Doğadan çayların fiyatları değişebiliyor. Doğru ve uygun fiyata çay siparişi vermek isteyenler Aktüel Express üzerinden çay siparişi verebiliyor. Site üzerinde farklı çay çeşitleri doğru ve uygun fiyat listesiyle satışa sunuluyor.
  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala
  DG077
  34,90 ₺ KDV Dahil 34,90 ₺ KDV Dahil
  DG011
  29,90 ₺ KDV Dahil 29,90 ₺ KDV Dahil
  DG016
  29,90 ₺ KDV Dahil 29,90 ₺ KDV Dahil
  DG075
  36,90 ₺ KDV Dahil 36,90 ₺ KDV Dahil
  DG010
  29,90 ₺ KDV Dahil 29,90 ₺ KDV Dahil
  DG001
  28,90 ₺ KDV Dahil 28,90 ₺ KDV Dahil
  DG017
  24,90 ₺ KDV Dahil 24,90 ₺ KDV Dahil
  DG012
  34,90 ₺ KDV Dahil 34,90 ₺ KDV Dahil
  DG056
  26,90 ₺ KDV Dahil 26,90 ₺ KDV Dahil
  DG008
  36,90 ₺ KDV Dahil 36,90 ₺ KDV Dahil
  DG034
  44,80 ₺ KDV Dahil 44,80 ₺ KDV Dahil

  Doğadan

  < !-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->