Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Ofislerde, işyerlerinde veya evlerde en sık tüketilen sıcak içeceklerden birisi kahvedir. Kahveler söz konusu olduğunda karşımıza çok geniş bir seçenek çıkıyor ve bunlar her gün yenilerinin eklenmesiyle zenginleşmeye devam ediyor. Kahve pazarı dünya genelinde büyüme kaydederek adeta markalar birbirleriyle yarışıyor. Bu alanda en çok tercih edilen kahve markalarından birisi Nestle oluyor ve Lozan merkezli marka özelliklerine göre farklı tarzlarda kahveler, farklı alt markalarla tüketicilerin karşısına çıkıyor.

  Bunlardan birisi de Nespresso kapsül kahve oluyor. Tek kullanımlık kapsüllerde saklanan ürünler geliştiren marka, pek çok ayrıcalığı bir arada sunuyor ve kahve severlere bambaşka deneyimler yaşatmayı vaat ediyor. Ülkemizde bu tür kahvelerin tüketimi her geçen gün yaygınlaşıyor ve tüketime farklı bir boyut kazandırıyor. Marka, tek içimlik çeşitleriyle tüketime hazır ürünler sunuyor ve sayfamızda en çok tercih edilen içeceklerden olmayı başarıyor.

  Nespresso Kapsül Kahve Avantajları

  Nespresso kapsül kahve, kapsüllerde tüketime sunulan bir kahve çeşididir. Diğer çeşitlere nazaran son derece yeni bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. En basit tanımıyla tek kullanımlık kahveler olduklarını söyleyebiliriz ve özellikle de çekirdek kahveye benzetebiliriz. Fakat arada büyük bir fark vardır. Çekirdek kahveleri daha çok fazla miktarlarda alırız ve kullanım esnasında fazlaca kahveyi tek seferde öğütürüz. Öğüttüğümüz kahve gün içinde tüketilip bitirilmediği için de bayatlamaya başlar. Bayatlayan ürünün aromasında ve tadında fark edilir bir değişim olur. Tam da bu noktada Nespresso kapsül çeşitleri büyük avantaj sağlar. Ürünler tek kullanımlık olarak kapsüllere konulmakta, her zaman taze kalmayı başarmakta ve böylece dilediğiniz her an taze kahveye ulaşabilme imkanı sunmaktadır.

  Kahve hazırlamak oldukça zahmetli olabilmektedir. Bu nedenle de çoğu kişi gün içinde canı çok çekse de isteğine ket vurabilmekte, hazırlamanın zorluğuna bu eşsiz tattan mahrum kalmayı tercih etmektedir. Oysa kapsül kahve pratikliği ile öne çıkmakta, dilediğiniz zaman taptaze kahveye çok kısa sürede sahip olma avantajı sunmaktadır. Kapsül kahve içmek istediğinizde ya da acil misafiriniz geldiğinde kapsül kahve makinesinin içine bir adet kapsül atmanız ve çalıştırmanız yeterlidir. Bunun için başka bir işleme gerek yoktur. Üstelik bu kahveler diğerleri gibi önceden havayla temas etmez. Böylece bayatlamayarak daima ilk günkü tazeliklerinde kalırlar. Aromalarını muhafaza ederek çok daha lezzetli bir içim sunarlar. Ofisinizde ya da evinizde yer alacak basit bir kapsül kahve tutucuyla taze kahveye her zaman, her yerde kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik markanın eşsiz tasarımlarındaki paketleriyle bir stant oluşturabilir, ortamlarınızda dekoratif bir güzellik de oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı kapsül çeşitleriyle kendinizi ve misafirlerinizi şımartabilirsiniz.

  En Çok Tercih Edilen Nespresso Kapsül Çeşitleri

  Nespresso en iyi kapsül deneyimini sunmak için çalışmakta ve bunun için her damak zevkine hitap eden, birbirinden farklı seçenekler üretmektedir. Her biri benzersiz aromalarla zenginleştirilen seçenekler arasında dengeli, meyvemsi, yoğun, hafif, aromalı gibi alternatifler yer almaktadır. Eğer kahvelerinizde dengeli bir aroma lezzeti arıyorsanız seçimlerinizi dengeli seçeneklerinden yapabilirsiniz. Eğer farklı meyve aromalarıyla zenginleştirilmiş seçeneklerden yana kullanmak isterseniz meyvemsilere yönelebilirsiniz.

  Daha yoğun tatlardan hoşlanıyorsanız yoğun; daha hafif tatlara amade iseniz hafif aromalar seçebilirsiniz. Marka fincan boyutu olarak da alternatifler sunuyor. Bu sayede tamamen hayalinizdeki tatlara odaklanabilirsiniz. Forest Almond Flavour, Forest Fruit Flovour, Forest Black, Ispirazione Millennio, Ispirazione Novecento, La Cumplida Refinada, Vienna Linizio Lungo, Tokyo Vivalto Lungo ve daha onlarca farklı Nespresso kapsül çeşitleri koleksiyonuna yönelebilirsiniz. Aktüel Ekspres ayrıcalıklarıyla en uygun fiyatlarla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

   

   

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala

  Nespresso Espresso Decaffeinato Kapsül Kahve 50'li

  NE006
  388,75 ₺ KDV Dahil 388,75 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Profesyonel Bianco Intenso Kapsül Kahve 50'li

  NE066
  245,90 ₺ KDV Dahil 245,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Corto Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE056
  101,90 ₺ KDV Dahil 101,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso India Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE022
  101,90 ₺ KDV Dahil 101,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Ispirazione Palermo Kazaar Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE023
  100,75 ₺ KDV Dahil 100,75 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Vienna Linizio Lungo Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE061
  98,50 ₺ KDV Dahil 98,50 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Cape Town Envivo Lungo Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE063
  99,90 ₺ KDV Dahil 99,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Ethiopia Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE032
  101,90 ₺ KDV Dahil 101,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Indonesia Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE047
  101,90 ₺ KDV Dahil 101,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Ispirazione Napoli Kapsül Kahve 10'lu

  NE053
  92,90 ₺ KDV Dahil 92,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Master Origins Colombia Kapsül Kahve 10'lu

  NE020
  109,90 ₺ KDV Dahil 109,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Shangai Lungo Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE058
  99,90 ₺ KDV Dahil 99,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Stockholm Fortissio Lungo Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE062
  99,90 ₺ KDV Dahil 99,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Vanilla Eclair Kapsül Kahve Klasik 10'lu

  NE025
  107,00 ₺ KDV Dahil 107,00 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Volluto Decaffeinato Kafeinsiz Kapsül Kahve 10'lu

  NE019
  99,90 ₺ KDV Dahil 99,90 ₺ KDV Dahil

  Nespresso Kapsül Kahve

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  'den: 92,00 ₺ 'ye: 389,00 ₺
  ₺92 ₺389