Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Şehir hayatının vermiş olduğu stresten kurtulmanın en güzel yollarından birisi kamp yapmaktır. Çok eski dönemlerden beri birçok doğasever kamp yaparak eşsiz deneyimler elde etmekte, doğayla iç içe olmanın vermiş olduğu pozitif enerji sayesinde yaşam kalitelerini artırmaktadır.

  Doğada unutulmayacak deneyimler yaşamak adına kamp yapmayı tercih eden birçok kişinin bu eşsiz deneyimi maksimum kalitede geçirmek için kamp sırasında yanında bulundurmak istediği birden fazla ürün bulunmaktadır. Türkiye ve dünyanın birçok yerinde kamp yapmak adına birçok kampçı etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler sırasında sorunsuz bir kamp için gereken kamp malzemeleri satın alınmalıdır. Kamp sırasında gerekli olacak malzemeleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır.

  Kampa Çıkmadan Önce Kamp Malzemeleri Belirlerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Kampçıların en çok dikkat ettiği şeylerden birisi de kamp sırasında ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri yanlarında almaktır. Doğada bir başına sorun yaşamamak adına listeler oluşturan kamp severler, kaliteli bir şekilde üretilmiş ve sağlığa olumsuz etkisi bulunmayan kamp malzemeleri alarak yüksek standartlarda bir doğa deneyimi elde edebilirler.

  • Kampa giderken öncelikle kamp yapılacak yerin iklim ve hava şartlarını en iyi şekilde bilmek gerekir. Havanın sıcak olduğu günlerde kalın ürünlerin yanımızda olmasına gerek yoktur. Ya da yağmurlu sonbahar günlerinde kampa gidecekseniz su geçirmeyen bir kamp ürünü ihtiyacınız olan ilk üründür. Bulunduğunuz mevsime ve kampın bulunduğu mevkiinin hava derecesine uygun olan kıyafetler tercih etmelisiniz.

  • Doğaseverlerin kamp listesi oluştururken dikkat etmesi gereken ikinci bir husus da kamp süresidir. Kamp sırasında yanımıza alacağımız besin malzemelerinin de kamp süresince bize yetmesi gerekeceğinden boş yere fazla yük taşımamak adına bozulabilir gıdalardan az miktarlarda almanız daha akıllıca olan davranıştır.

  • Kamp yapacağınız bölgeye uygun olan malzemeleri tercih etmelisiniz. Sürekli rüzgarların bulunduğu bir bölgede ince malzemelerden üretilmiş olan kamp sandalyesi gibi ürünler sizlere sorun çıkaracaktır.

  • Uzun süreli kamplar için kuru gıdalar, hazır çorbalar, kuru meyveler ve uzun süre dayanabilir ekmekler gibi ürünler çantanızın olmazsa olması gerekli ürünlerdir.

  • Kamp sürecinde kampın yapılacağı yere ve iklime uygun bir ayakkabı yanınıza almalısınız.

  • Kamp yapılacak bölgeye ulaşım şeklinize uygun kamp malzemeleri seçmelisiniz.

  • Kamp sırasında giymek için yanınıza aldığınız kıyafetlerin kısa sürede kuruyabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Kış günlerinde kısa sürede kurumayan kıyafetleriniz sizlerin hastalanmasına sebep olacaktır.

  • Kamp sırasında oluşabilecek kazalar için gerekli olan temel ilkyardım malzemelerini kesinlikle yanınızda bulundurmalısınız.

  • Uzun süreli kamplarda çevredeki otel ve restoranların yerini öğrenmeniz sizlere bölgeyi tanımanız açısından yardımcı olacaktır.

  Kamp Malzemeleri Nelerdir?

  Tüm kampçıların kampa çıkmadan önce kafa yorduğu meselelerin başında kampta kullanacakları malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin etmek gelmektedir. İlk defa kampa çıkacak olan insanların kamp turlarıyla ya da yalnız olarak düzenlediği organizasyonlarda istenilen hedef, konforlu bir kamp süreci geçirmektir. Peki, sürecin eksiksiz bir şekilde geçirilebilmesi için ihtiyacınız olan kamp malzemeleri nelerdir? Kamp çadırı, uyku tulumu, hamak, katlanabilir kamp malzemeleri, mat, sırt çantası, kafa feneri, çöp torbası, hamak, katlanır sandalye ve masa, ilk yardım seti, su şişesi ve tüketmeyi planladığınız besinlere uygun olan mutfak malzemeleri, kamp giysileri, yağmurluk, kamp ocağı, çakı kamp yapmaya gitmeden önce yanınızda olması gereken malzemelerden bazılarıdır.

  Birçok firma kampçıların standartların üstünde bir kamp yapması için kaliteli ürün üretmektedir. Aktüel Express ailesi olarak 35 yıldır sizlere sektörümüzün en iyi hizmetini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin konforlu bir kamp deneyimi yaşamaları noktasında en kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlıklı ve kaliteli kamp malzemeleri satışını yapmaktayız.

  • Dil Kılavuzuna Ekle
    
   • Kelime listesi yok İngilizce → Türkçe...
     
   • Yeni bir kelime listesi oluştur...
  • Kopyala
  • Dil Kılavuzuna Ekle
    
   • Kelime listesi yok Danca → Türkçe...
     
   • Yeni bir kelime listesi oluştur...
  • Kopyala

   

   

   

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala
  RUP26
  6,20 ₺ KDV Dahil 6,20 ₺ KDV Dahil

  Kamp Malzemeleri

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle