Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  İnsan Kaynakları

  İK Vizyonumuz

  Aktüel Ofis ailesine katıldığınızda; Türkiye’nin köklü ve alanında lider şirketinin, kendini devamlı geliştiren bir yapının, eğitime ve bilgiye önem veren bu topluluğun değerli bir ferdi olursunuz. Ailemizde bulunan, konusunda profesyonel ve ufku geniş yönetici grubumuzla bir arada olursunuz.

  Bizler, takım ruhunu tüm çalışma şekillerinin üzerinde görürüz. Bizi başarıya götüren bu yolun da ilkemiz olduğunu söyleyebiliriz.

  İK Politikamız

  İşe alım sürecindeki amacımız, öncelikli olarak bizlerle çalışmak isteyenleri “doğru işe doğru insan” prensibiyle değerlendiririz. Konusunda donanımlı ve kalifiye personel alımını gerçekleştirmek, personel memnuniyetini ve aidiyet duygusunu arttırmak, eğitim ve kişisel gelişimini desteklemek olarak özetliyoruz.

  Aktüel Ofis ailesi olarak işe alım sürecinde kişiler arasında ayrım gözetmeksizin iş başvurularında fırsat eşitliği sağlarız. Kariyerini; başarılı, dinamik ve hiç durmadan büyüyen bir şirket yapısında devam ettirmek isteyen yeni kıymetleri ailemize katmaktan mutluluk duyarız.

  Başvuru İçin

  Kariyerinize yeni bir yön vermek ve Türkiye'nin alanında öncü şirketinde kendinizi geliştirebileceğiniz pozisyonlarda görev almak istiyorsanız, aşağıdaki pozisyonlar için özgeçmişinizi ik@aktuelofis.com adresine gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz veri tabanımızda saklanacak olup ilgili pozisyon için ihtiyaç duyulması halinde sizinle iletişime geçilecektir.

  * Satış/Saha/Müşteri Hizmetleri/Müşteri Yönetimi

  * Pazarlama ve E-Ticaret

  * Kategori ve Tedarik Yönetimi

  * Depo ve Lojistik

  * Finans ve Muhasebe

  * IT

  Ayrıca Kariyer.net ve Linkedin üzerinden ilanlarımızı takip edip size en uygun pozisyona başvurunuzu yapabilirsiniz.

  < !-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->