Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama
  Gelişen teknoloji, hayatın pek çok alanında avantaj sağlamakta olsa da bazı hususlara dikkat etmek de bir o kadar önemli hale gelmektedir. Gün geçtikçe dünya genelinde bilgi hırsızlığı, dolandırıcılık, kurumsal ve kişisel bilgilerin kötü niyetli kişilerce ele geçirilmesi bahis mevzu olmaktadır. Bu yüzden de bilgilerin yer aldığı evrakların belgelerin, kağıtların imha edilmesi adına arayışlar başlamıştır. Evrak imha makinesi modelleri tam da bunun için geliştirilmiş, yeni nesil teknolojik tasarımlar ortaya çıkarılmıştır.

  Kağıt kırpma, kağıt öğütücü, evrak öğütücü veya evrak parçalama isimleriyle de adlandırılan bu ürünler, belgeleri, kağıtları parçalayarak bir daha birleştirilemez hale getirirler. Genel anlamda işlevleri, önemli bilgilerin ikinci, üçüncü şahıslar tarafından görülmemesi gereken bilgilerin yer aldığı evrakların imha edilerek güvenlik sorunlarının önüne geçilmesi sağlanır.

  Evrak İmha Makinesi Seçmenin İncelikleri

  Evrak imha makinesi dünya genelinde pek çok marka tarafından üretilmekte ve sürekli geliştirilmektedir. Hatta son dönemde bazı makineler sadece kağıt değil, başka materyalleri de kullanılamaz hale gelecek kadar imha etmektedir. Materyallerin gizlilik düzeyine göre bazı makineler bir A4 kağıdını, 15000 parçaya kadar bölebilmektedir. Bu da adeta toz haline gelmesi demektir. Bir evrak imha makinesi alırken göz önünde bulundurulması gereken üç husus bulunuyor. Bunlar, gizlilik derecesi, sayfa kapasitesi ve kesim şeklidir. Gizlilik derecesi ve kesim şekli, belgenin kaç parçaya bölünebileceği ile alakalıdır. Eğer bilgilerinizin gizliliğine ne kadar önem eriyorsanız seçeceğiniz ürünün parçalama sayısı da ona göre olmalıdır. Sayfa kapasitesi ise imha hızıyla alakalıdır.

  Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Evrak İmha Makinesi

  Sayfamızda tercinize açtığımız evrak imha makinesi modelleri çeşitli markalara ait olup pek çok model alternatifimiz mevcuttur. Ürünlerimizin her birisi yüksek kaliteli, dünya standartlarındadır. Performans ve fiyat farkları mevcut olup fiyatlar, markaya ve ürün kapasitesine, donanımlarına göre değişmektedir. İmha hızı, kâğıt kapasitesi, çöğ hacmi, dakika başına kâğıt kesme kapasitesi, kesim ebadı gibi detaylar ve farklılıklar bulunmaktadır. Elbette bu tür ürünlerin kullanıcı dostu olması, kullanım esnasında pratiklik sağlaması, kişiye zaman kaybı ettirmemesi gerekir. Bu yüzden ürünlerimizin her birisi kullanıcı dostu kontrol panellerine sahiptir. Düz ya da çapraz bıçaklar bulunmakta, imha etmek istediğiniz bütün ölçülere cevap vermektedir. Çöp kutusu bölümünün doluluk oranını rahatlıkla görebilmeniz sayesinde ise çevre kirliliği oluşma ihtimali ortadan kalkmaktadır. Otomatik motor sistemleri sayesinde çalışma güvenliği de üst seviyede tutulmaktadır. Kaliteden taviz verilmeyen seçeneklerimiz daima uygun fiyat avantajlarında olmaktadır.

  Evrak İmha Makineleri