Kapat
(0) Adet Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Arama

  Çalışma koltuğu seçerken nelere dikkat edilmeli?

  • Amortisörlü yapısı ile ağırlıklara karşı direnç göstermesi gerekmektedir.
  • Gövdesi rahat bir duruş için kalmayı desteklemelidir.
  • 360 derece dönme özelliği ile oturanın özgürce hareket etmesine imkan sağlamalıdır.
  • Kol yüksekliği ayarlanabiliyor olmalıdır.
  • Güvenli olması açısında beş ayaklı yıldız şeklinde tekerleklere sahip olmalı ve tekerlekler sağlam olmaldır.
  • Bel ağrısı yaşamamak için, koltuğun belinizi kavraması, omurganızı oturma pozisyonunda desteklemesi gerekmektedir.
  • Deri, kumaşa göre daha fazla terletmez. Kumaş seçecekseniz eğer, kumaşı terletmeyen bir yapıya sahip olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Fileli modellerimiz tercihinize uygun olacaktır.
  • Oturma bölgesi tercihinize göre yumuşak veya sert olabilir.
  • Garanti kapsamında olmasına özen göstermeniz, olası durumlarda sıkıntı yaşamanıza engelleyecektir.

  Şık bir iş ortamına sahip olabilmek için, seçeceğiniz çalışma koltuğu rengi, modeli ile uyumlu olmalı aynı şekilde diğer ofis mobilyalarınız da çalıştığınız ortam ile uyum içinde olmalıdır. Müşterilerinizi ağırladığınız bir ofisiniz var ise, mobilyalarınız müşterlerinizin gözüne hoş, zarif gelmesine özen göstermelisiniz.

  Herhangi bir işte çalışan bireyler bir süre sonra masa başında çalışmaktan yorulacak ve bireyin çalışmasındaki verim düşecektir. Sürekli masa başında çalışan bireyler verimli çalışmak için doğru çalışma koltuğu tercih etmesi gerekir. Aktüel Express ailesi olarak özel tasarım koltukları sizlere sunmaktayız. Site üzerinden sizlere sunduğumuz koltuklar bireylerin verimli çalışması adına uygun yapıdadır. Farklı özelliklere sahip koltuklar arasından sizin için uygun özellikte koltuğu seçebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz koltuktan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Bireylerin ofis içerisinde işlerini aksatmadan sürdürebilmesi için konforlu olması gerekir. Bireyi rahatsız edici koltuklar her zaman verimli çalışma için engeldir. Bu nedenle çalışmak için tercih edilecek koltuk önemlidir. Çalışmak için tercih edilecek koltuk özenle tercih edilmeli, gerekli araştırılmalar yapılmalıdır.

  Çalışma Koltuğu Fiyatları

  Bireylerin farklı alanlarda kullanacağı çalışma koltuğu genellikle yüksek fiyat aralığına sahip. İnsanlar, evlerinde veya iş yerlerinde verimli çalışmak için kendilerine çalışma alanı oluştururlar ya da kendileri için oluşturulmuş çalışma alanlarını kullanırlar. Ders çalışan bir öğrenci veya iş yerinde çalışan bir birey masa başında dikkatinin dağılmaması adına konforlu ve kullanışlı koltukları tercih etmek ister. Baktığınız zaman fiyatların yüksek olduğunu görürsünüz. Tüm bu yüksek fiyatlara rağmen Aktüel Express olarak sizlere uygun fiyat aralığında koltuk sunuyoruz. Verimli çalışmak için kullanacağınız koltuğu Aktüel Express üzerinden çok daha uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz. Genel olarak 240 TL ile 340 TL arasında değişen fiyat aralığına yeni ürünler eklenmeye devam edecek.

  Kullanışlı ve Kaliteli Çalışma Koltuğu

  Masa başında çalışanların kullandığı koltukların en büyük sorunlarından biri de koltuğun dayanıklılığı oluyor. Sürekli kullanım halindeki koltuklar bir süre sonra yıpranmaya, ses çıkarmaya başlıyor. Koltuğun rahatsız bir hal alması ve çıkardığı ses bireyleri rahatsız ediyor. Aktüel Express ailesi olarak tüm bunların farkındayız ve kullanışlı, kaliteli çalışma koltuğu hizmeti veriyoruz. Site üzerinden satışa sunduğumuz koltuklar uzun ömürlüdür. Tercih edeceğiniz koltuk kolaylıkla zarar görmez, yıpranmaz ve ses çıkarmaz. Çalışma masanızda kullanacağınız koltuk ile artık verimli saatler geçirebilirsiniz. Koltuktan çıkan ses ya da koltuğun rahatsız bir hal alması sizin için sorun olmayacaktır. Masa başında geçen her saniyenizi artık daha verimli geçirmek için farklı modellerde sizlere sunulan koltukları tercih edebilirsiniz. Koltuk siparişi verirken sayısı istediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Site üzerinden vereceğiniz koltuk siparişi özel paketiyle kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılmış olur.
  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Sırala

  Fileli Çalışma Koltuğu Siyah

  XO004
  244,70 ₺ KDV Dahil 244,70 ₺ KDV Dahil
  • Siyah renk
  • Plastik ayaklı
  • 360 derece etrafında döner
  • Ayarlanabilir yükseklik
  • Fileli çalışma koltuğu

  Çalışma Koltukları

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle